Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Töölepinguseaduse ja maksukorralduse seaduse muudatused ehitustöödega seotud ettevõtetele

Lektor: Jana Reitsakas

Loengu eesmärgiks on tuua ehitusettevõteteni 1. oktoobril 2023 kehtima hakkavad maksukorralduse seaduse muudatused ning eelmise aasta sügisel valdkonda puudutavad töölepinguseaduse muudatused. Anname põhjaliku ülevaate uute kohustuste sisust ning sanktsioonidest nende järgimata jätmise eest.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

10.20–13.30
Kogunemine veebiruumi
10.30 – 13.00
Maksukorralduse - ja teised olulised seadusemuudatused ehitustöödega seotud ettevõtetele

Lektor: Jana Reitsakas

  • Mis muutub maksukorralduses ehitusettevõtete jaoks alates 1.10.2023?
  • 15. oktoobril 2022. a jõustunud oluline töölepingu seaduse muudatus, mis puudutab tööandjaid ja töötajaid, kes tegelevad hoonete ehitamise, remondi, hooldamise, ümberehitamise või lammutamisega seotud ehitustöödega.
  • Palju on töötajal õigus nõuda?
  • Mida peab tegema isik, et ta ei vastutaks oma alltöövõtjate poolt tasumata jäetud töötasude eest?
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: ehitusvaldkonna asutuste/ettevõtete personalijuhid ja –spetsialistid, juhid, osakonnajuhid, juristid, raamatupidajad ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Jana Reitsakas

Advokaadibürooga REMOS vandeadvokaat

Jana on omandanud kõrghariduse Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ja Erasmus University Rotterdamis Hollandis. Lisaks on ta läbinud kohtumenetluse ja arbitraaži koolituse ühes parimas Inglismaa ülikoolis London School of Economics and Political Science. Janal on üle 15 aasta kogemust eraõiguses ning ta osutab õigusabi mitmetes õigusharudes, sealhulgas äri-, lepingu-, töö-, pankroti-, immigratsiooni-, IT- ja kinnisvaraõiguses. Samuti on tal laialdane kogemus tsiviilkohtumenetluses.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

109 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo