Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Hindamiskriteeriumite ohud praktika näitel

Lektor: Britta Oltjer-Jaadla

Loengul keskendume hindamiskriteeriumite sätestamisel ja nende lugemisel enim üleskerkinud probleemidele.

Programm

10.25 – 10.35
Kogunemine veebikeskkonda
10.35 – 11.25
Hindamiskriteeriumite ohud praktika näitel

Lektor: Britta Oltjer-Jaadla, Cuesta Advokaadibüroo juhtivpartner

OSALUSTASU

69 €

Hind sisaldab 1,5 akadeemilist tundi loengut, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamise võimalust ja soovi korral tõendit teema läbimise kohta.

SIHTRÜHM: hankespetsialistid, haldusjuhid, juristid, advokaadid, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised, kes tegelevad riigihangete korraldamisega

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Loengu esineja

Britta Oltjer-Jaadla

Cuesta Advokaadibüroo juhtivpartner

Britta Oltjer -Jaadla on Cuesta Advokaadibüroo juhtivpartner. Tal on enam kui 16- aastane advokaadina töötamise kogemus. Riigihangetega puutus Britta algselt kokku 2001. aastal, kui ta töötas juriidilise nõustajana. Oma igapäevatöös nõustab B. Oltjer nii hankijaid kui ka pakkujaid esindades kliente edukalt nii hankedokumentide ettevalmistamisel kui ka esindamisel riigihangete vaidlustuskomisjonis ja kohtutes. Britta omab ka märkimisväärset kogemust erinevate riigihangetealaste seminaride ja koolituste läbiviimisel.

Registreeri konverentsile

Veebipilet

69 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

59 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo