Search
Close this search box.

Müügitingimused

Koolitusturg OÜ, registrikoodiga 12912212, aadressiga Toompuiestee 21, Tallinn ja klient, kes vormistab www.koolitusturg.ee veebikeskkonnas koolitustellimuse, sõlmivad käesolevaga veebikeskkonna kasutamise kokkuleppe alljärgnevatel tingimustel:

 1. Veebikeskkonna üldsätted

  Veebikeskkond on Koolitusturg OÜ poolt loodud ja hallatav internetipood, kus klientidel on võimalik registreeruda koolitussündmustele ning nendel osalemise eest tasuda.

 1. Tellimuse vormistamine

  Koolitusündmuse tellimiseks tuleb valida välja soovitud sündmus, vajutada Registreeri, et toode liiguks ostukorvi.
  Seejärel tuleb täita nõutavad andmed – nimi, amet, ettevõte, telefoninumber ja e-post. Kui teil on sooduskood, siis siin tuleb seda rakendada vajutades Kasuta kupongi.

  Teil on võimalik valida makseviis:

  Koheselt Eesti pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank. Pangalingiga tasumisel vajutage kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
  Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi  vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

  Pangaülekandega arve alusel, mis saadetakse hiljemalt 24 tunni jooksul peale sündmuse tellimist kas e-arvena arvete keskusesse või pdf arvena ostja poolt määratud meilile.

  Edasi tuleb tähistada linnukesega nõustumist Kasutus- ja privaatsustingimustega ning siis esitada tellimus.
  Tellitud sündmuse kohta saab ostja tellimiskinnituse meili teel automaatselt peale ostu sooritamist.

  Täiendav lisainfo (koolituskutse, meeldetuletus-kutse) edastatakse ostjale hiljemalt üks nädal enne koolituse toimumist.

 1. Taganemisõigus

  Pärast tellimist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda kuni kümme päeva enne sündmuse toimumist ning sel juhul tagastatakse kliendile 90%  tasutud summast.  Ülejäänud 10% osalustasust jääb koolitusettevõttele koolituse korraldamisega seotud kulude katteks.

  Koolitussündmusest loobumise soovi korral palume saata teade kirjalikult meiliaadressile  koolitusturg@koolitusturg.ee

  Kui klient on registreerinud ennast koolitusele ning siiski ei ilmu kohale ning ei teata enda mitteilmumisest vähemasti 7 päeva ette, siis kuulub tema poolt tasumisele 100% koolituse maksumusest.

  Koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.

 1. Koolituse ärajäämine või edasilükkumine

  Koolitusettevõttel on planeeritud koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või koolituse toimumist edasi lükata koolitusgrupi täitumiseni. Registreerunuid teavitatakse sellest kutses, mis saadetakse 7 kalendripäeva enne planeeritud koolituse toimumise kuupäeva.Koolituse ärajäämisel makstakse koolitustasu tagasi täies ulatuses. Seda ei tehta juhul, kui koolitussündmuse korraldamine ei ole võimalik vääramatu jõu (force majeure) tõttu.

  Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

  Koolituse edasilükkamisel koolitustasu ei tagastata ja klient registreeritakse automaatselt ümber järgmisse koolitusgruppi.

  Klient võib nii koolituse ärajäämisel kui ka edasi lükkumisel alati valida teise koolituse.

 1. Info turvaliseks koolitussündmusel osalemiseks

  Vastavalt valitsuse korraldusele koroonaviiruse tõkestamiseks tuleb alates 26. augustist 2021 kõigil osalejatel saalikoolitusele tulemisel tõestada enda nakkusohutust.

  Seetõttu palume esitada üks nendest tõenditest:
  – EL digitaalne immuniseerimise tõend
  – Digitaalne Covid-19 läbipõdemise tõend
  – Samuti kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart, juhiluba, pass).

  Tõendeid ja dokumente kontrollime hotelli või konverentsikeskusesse sisenemisel.
  Kui teil eelnimetatud paberitest ühtegi kaasa võtta ei ole või kiirtesti teha ei soovi, siis palume lahkelt vaadata koolitust veebi teel või järelvaatamisena nädala jooksul.
  2021-2022 koolitushooajal teeme kõikidest koolitussündmustest ka veebiülekanded.
  Kui Covid-19 tõttu kohaldab valitsus piiranguid või keelde siseruumides ürituste korraldamise kohta, siis toimuvad kõik koolitussündmused ainult veebikeskkonnas.
  Tõendite hankimise ja testide tegemise kohta saate rohkem lugeda kriis.ee lehelt.

 2. Muud tingimused

  Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides. Üks akadeemiline tund võrdub 45 minutiga.

  Koolitusettevõttel on õigus teha koolituse plaanis, ajakavas ja toimumiskohas muudatusi, teavitades klienti muudatustest ette kutses, mis saadetakse kõigile registreerunutele 3-5 päeva enne koolituse toimumist.

  Koolitusmaterjalide autoriõigused kuuluvad koolitusettevõttele või lektorile. Keelatud on koolitusmaterjalide kopeerimine ja levitamine ilma koolitusfirma kirjaliku nõusolekuta.

  Küsimused ja pretensioonid palume esitada koolitusturg@koolitusturg.ee