Search
Close this search box.

KOOLITUS

Tehisintellekti rakendamine personalitöös – mõju, tulevikutrendid, võimalused ja praktika

Lektor: Reelika Randmaa

Loengu eesmärgiks on jagada kasulikke teadmisi, kuidas erinevates personalitöö valdkondades saaks ära kasutada ChatGPT tehisintellekti võimeid.

Meetodid: loengud ja arutelud

Programm

09.50 –10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.30
Tehisintellekti rakendamine personalitöös – mõju, tulevikutrendid, võimalused ja praktika

Lektor: Reelika Randmaa

  • AI mõju personalijuhtimisele ja tulevikutrendid
  • AI rakendamise võimalused ja riskid personalitöös
  • Eetika ja AI regulatsioonid
  • AI planeerimine personalitöös
  • Praktilised juhised ChatGPT kasutamiseks personalitöös: administratiivsed ülesanded, tööjõu planeerimine, värbamine, koolitustegevused, sisekommunikatsioon, andmete analüüs. Lisaks näiteid erinevatest praktikatest ja tööriistadest
12.30 – 12.45
Arutelu ja küsimused
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut 2,5 akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: personalispetsialistid ja – juhid, juhiabid, inimressursside konsultandid, osakonnajuhid, arendusjuhid, HR ja AI entusiastid

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Reelika Randmaa

personalitöö konsultant ja personaliteenused.ee asutaja

Reelika Randmaa on personalitöö konsultant, kes pakub väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mitmekülgseid personaliteenuseid, eriti keskendudes personalitöö ja AI integreerimisele, et kaasaegseid personalipraktikaid täiustada. Aastate jooksul on ta kokku puutunud nii MTÜ eestvedamise, erinevate projektide juhtimise, koolituste kui ka personalitööga. Hetkel on ta keskendunud tehisintellekti poolt pakutavate võimaluste uurimisele ja avastamisele. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli personalijuhtimise eriala, uurides oma magistritöös tehisintellekti mõju personalijuhtimisele. Tema hariduslik taust hõlmab ka ärijuhtimise õpinguid ja pidevaid täiendkoolitusi.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo