Search
Close this search box.

Psühholoogiaseminar

Kuidas halvad töösuhted heaks muuta?

Lektorid: Jaana Susanna Liigand-Juhkam, Jaanus Kangur, Elar Killumets ja Sirli Spelman

Praegune aeg soosib pingeliste olukordade tekkimist inimestevahelises suhtluses. Seetõttu on hea ning tasakaalukas suhtlemisoskus eriti vajalik. Seega kutsume kõiki huvilisi seminarile, mille eesmärk on anda praktilisi teadmisi pingelistes olukordades suhtlemiseks, erimeelsuste ennetamiseks ja lahendamiseks.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Millest pingelised olukorrad suhtlemisel tekivad ning kuidas neid ennetada ja lahendada?

Lektor: Jaana Susanna Liigand-Juhkam, suhtlemiskoolitaja ja psühholoog

  • Millised suhtlusprobleemid organisatsioonides esinevad?
  • Miks ja millest pinged suhtlemises tekivad?
  • Milline juhtimisstiil aitab ennetada suhtlemisprobleeme?
  • Kuidas konflikti abil käivitada muutusi?
11.30 – 11.45
Sirutuspaus
11.45 – 12.45
Kuidas juhina märgata, ennetada ja lahendada töötajate vahelisi konflikte?

Lektor: Jaanus Kangur, religiooniantropoloog

12.45 – 13.30
Aeg lõunapausiks
13.30 – 14.15
Raskete vestluste eri: "TEMAGA" toimetulek.

Lektor: Elar Killumets, nõustaja ja koolitaja

14.15 – 14.45
Kogemuslugu: Kuidas oleme lahendanud konflikte erinevates ettevõtetes?

Lektor: Sirli Spelman, Eesti HR Seltsi kaasasutaja ja asepresident

OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loenguid viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit teemade läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30 päeva.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Veebiseminari esinejad

Jaana Susanna Liigand-Juhkam

Jaana Susanna Liigand-Juhkam

suhtlemiskoolitaja ja psühholoog

Jaana on koolitaja, coach ja õppejõud, koolitusfirma Arikano juhataja, mitmete raamatute autor ja kaasautor, ärijuhtimise ja psühholoogia magister. Ta on töötanud lepingulise õppejõuna erinevates ülikoolides ning teinud koolitajana koostööd paljude ettevõtetega nii avalikust- kui ka erasektorist. Tema valdkonda kuuluvad teemad on juhtimine, meeskonnatöö, emotsionaalne andekus, enesemotivatsioon, toimetulek stressiga, konfliktide lahendamine jpm.Piret on töötanud avalikus sektoris psühholoogi, õpetaja ja koolijuhina ning erasektoris organisatsiooni juhi, koolitaja ja õppejõuna.

Jaanus Kangur

religiooniantropoloog

Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooniantropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Taastav õigus on alternatiivne konfliktidele reageerimise viis, mille keskmeks on tekitatud kahju ja selle heastamine. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.

Elar Killumets

nõustaja ja koolitaja

Elar Killumets on tugeva akadeemilise teadustöö taustaga organisatsioonide arengu mentor, muudatuste juhtimise nõustaja ja juhtide koolitaja. Tema igapäevatöö on aidata ettevõtete juhtidel organisatsiooni arendamisega seotud muudatusi ellu viia. Elari poolt käsitlevate juhtimisteemade ring on väga lai ning tema arendus- ja konsultatsiooniprojektides on reeglina fookuses kogu ettevõte korraga, sealjuures keskendudes olulisematele tulemuslikkust mõjutavatele juhtimisprotsessidele. Elar on ekspert nii laiaulatuslike strateegiliste küsimuste kui ka taktikalisemate väljakutsete lahendamises.

Sirli Spelman

Eesti HR Seltsi kaasasutaja ja asepresident

Registreeri koolitusele

Veebipilet

169 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo