Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Sõltuvuste psühholoogia - töösõltuvusest tööpühendumiseni!

Lektorid: Liina Randmann ja Piret Maiberg-Nõu

Loengu eesmärgiks on anda teadmisi, kuidas ära tunda töösõltuvust, selgitada, mis eristab seda tööpühendumisest ning anda praktilisi oskusi sõltuvusest vabanemiseks.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

09.50–10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Millal saab rääkida töösõltuvusest ja millal töösse panustamisest?

Lektor: Liina Randmann

11.30 – 11.45
Sirutuspaus
11.45 – 13.30
Tööõnn ja teadvelolek

Lektor: Piret Maiberg-Nõu

  • Millised on tööõnne 8 sammast
  • Kuidas määratletakse tööõnne?
  • Mis põhjustab tööõnne puudumist?
  • Mis on töökiusamine?
  • Mis on teadvelolek ning kuidas seda oma töös kasutada?
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loenguid neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30 päeva.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Liina Randmann

tööpsühholoog

Liina Randmann omab doktorikraadi juhtimisteadustes.Ta õpetab Tallinna Tehnikaülikoolis erinevaid psühholoogia aineid. Doktorikraadile eelnesid õpingud Tehnikaülikooli magistriõppes, mille lõpetamisel omistati talle sotsiaalteaduste teadusmagistri kraad. Eelnevalt on Liina Randmann lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala, ta omab magistrikraadi psühholoogias ja on omandanud ka õpetaja kutse Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Ta on Eesti töö – ja organisatsioonipsühholoogide ühingu asutaja liige ja 2005. aastast ka Euroopa töö – ja organisatsioonipsühholoogide assotsiatsiooni (EAWOP) liige. 2009. aastal omistati talle andragoogi kutsekvalifikatsiooni IV aste.

Piret Maiberg-Nõu

koolitaja ja kogemusnõustaja

Piret Maiberg-Nõu on andragoog, meelerahupraktik ning mindfulness-koolitaja. Ta on pühendunud sellele, et mindfulness-praktikad jõuaksid võimalikult paljude inimesteni - ikka selleks, et kõik saaksid iseennast keerukates olukordades aidata.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo