Search
Close this search box.

KOOLITUS

Riigihangetest algtasemele – mida peab teadma?

Lektor: Erki Fels

Koolituse eesmärgiks on anda nii hankijate kui ka pakkujate poolele ülevaade, kuidas riigihanke läbiviimine toimub ja kuidas vältida põhilisi probleeme, mis põhjustavad hangete korraldamisel vaidlusi.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.00
Riigihangetest algajatele

Lektor: Erki Fels

  • Riigihangete ABC õiguslikus vaates
  • Riigihanke alusdokumendid
  • Hankemenetlused ja muud menetlused
  • Hankeleping
  • Kõrvaldamise alused
  • Õiguskaitse
12.00 – 12.45
Sirutuspaus
12.45 – 14.15
Loeng jätkub
14.15 – 14.30
Sirutuspaus
14.30 – 16.00
Loeng jätkub
OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loengut kuus akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM:  kõik juhid ja spetsialistid, kes alustavad tööd riigihangete valdkonnas, samuti inimesed, kes soovivad oma teadmisi uuendada
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Erki Fels

Erki Fels

TGS Baltic Eesti advokaadibüroo vandeadvokaat

Erki Fels on edukalt osalenud meedia tähelepanu pälvinud vaidlustes, mis kujundavad Eesti riigihankeõigust. Ta on nõustanud Eesti suurimaid hankijaid ja pakkujaid, sh omab kogemust ehitustööde, transpordi, IT, meedia, tervishoiu, energeetika ning kaitse- ja julgeolekuvaldkonna hangetes. Erki on aidanud koostada lepinguid ja hanke alusdokumente Eesti kalleimates ja mahukamates riigihangetes. Enne advokaadiks saamist töötas ta Tallinna Ringkonnakohtu halduskolleegiumis. Tänu praktilistele kogemustele on Erki Fels sage koolitaja ning konverentside avakõneleja. Samuti tegeleb ta riigihankeõigusalase teadustööga. Ta on andnud külalislektorina hankeõiguse loenguid Tartu Ülikoolis, retsenseerinud ja juhendanud üliõpilaste magistritöid. Erki Fels on koostanud Rahandusministeeriumile analüüsi keskmise palga tingimustest. Ta on 2019. aastal avaldatud riigihangete seaduse kommenteeritud väljaande üks autor. Tänu praktilistele kogemustele on Erki Fels sage koolitaja ning konverentside avakõneleja. Samuti tegeleb ta riigihankeõigusalase teadustööga. Ta on andnud külalislektorina hankeõiguse loenguid Tartu Ülikoolis, retsenseerinud ja juhendanud üliõpilaste magistritöid. Erki Fels on koostanud Rahandusministeeriumile analüüsi keskmise palga tingimustest. Ta on 2019. a avaldatud riigihangete seaduse kommenteeritud väljaande üks autor.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

159 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

149 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo