Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Karistusõiguslik vastutus riigihangetes

Lektor: Norman Aas

Loengul keskendume karistusõigusliku vastutusele riigihankes.

Programm

13.15 – 13.25
Kogunemine veebikeskkonda
13.25 – 14.10
Karistusõiguslik vastutus riigihangetes

Lektor: Norman Aas, Tallinna Ülikooli kriminaalõiguse lektor, endine peaprokurör, Advokaadibüroo SORAINEN vandeadvokaat/partner

OSALUSTASU

69 €

Hind sisaldab 1 akadeemilist tundi loengut, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamise võimalust ja soovi korral tõendit teema läbimise kohta.

SIHTRÜHM: hankespetsialistid, haldusjuhid, juristid, advokaadid, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised, kes tegelevad riigihangete korraldamisega

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Loengu esineja

Norman Aas

Tallinna Ülikooli kriminaalõiguse lektor, endine peaprokurör, Advokaadibüroo SORAINEN vandeadvokaat/partner

Norman Aas on töötanud enam kui 17 aastat prokurörina ning puutunud kokku sadade kriminaal- ja korruptsioonikuritegude menetlemisega. Majanduskuritegude ennetamise ja uurimise valdkonna juhina advokaadibüroos Sorainen on Norman Aas aidanud paljudel klientidel probleeme ennetada ja lahendada.

Registreeri konverentsile

Veebipilet

69 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

59 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo