Päevajuht: Tambet Tuisk
Päevajuht: Tambet Tuisk
Lektor: Minni Timberg, Sotsiaalministeerium, vaimse tervise poliitika juht
Lektor: Andero Teras, psühholoog
Lektor: Märt Avandi, Endla teater, näitleja
Lektor: Jaana Susanna Liigand-Juhkam, Arikano OÜ koolitaja ja psühholoog
Lektor: Age Leedo, LHV Pank personalijuht
Lektor: Jaanus Aurelius Kangur, täiskasvanute koolitaja
Päevajuht: Tambet Tuisk
Hind sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, toitlustust saaliürituse korral, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamise võimalust ja soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.
SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikool, erialaõppejõud ja näitleja
Endla Teater, näitleja
LHV Pank personalijuht
Sotsiaalministeerium, vaimse tervise poliitika juht
Arikano OÜ koolitaja ja psühholoog
Jaana Susanna Liigand-Juhkam on koolitaja, coach ja õppejõud, koolitusfirma Arikano juhataja, mitmete raamatute autor ja kaasautor, ärijuhtimise ja psühholoogia magister. Ta on töötanud lepingulise õppejõuna erinevates ülikoolides ning teinud koolitajana koostööd paljude ettevõtetega nii avalikust- kui ka erasektorist. Tema valdkonda kuuluvad teemad on juhtimine, meeskonnatöö, emotsionaalne andekus, enesemotivatsioon, toimetulek stressiga, konfliktide lahendamine jpm.
täiskasvanute koolitaja
Jaanus on hariduselt religiooni-antropoloog; elukutselt täiskasvanute koolitaja; ning hingelt inimeste ja kultuuride uurija. Viimased 22 aastat on ta koolitanud erinevaid ettevõtteid ja organisatsioone – ning osalejad näivad rahul olevat; teda on lausa kolmel korral valitud aasta parimaks koolitajaks (2019, 2020 ja 2024). Aeg-ajalt kirjutab ta arvamuslugusid, viimasel ajal ka luulet. Ta on juhtinud kahte raadiosaadet ning esinenud mitmes telesaates ja taskuhäälingutes.
psühholoog
Andero Terase erialane pädevus toetub psühholoogia magistrikraadile Tartu Ülikoolist. Organisatsioonidele pakutavate teadmiste ajakohasust ja kvaliteeti aitab tõsta Tartu Ülikooli psühholoogia doktoriastmes valdkonna uurimine ning õppejõuna loengute ja seminaride pidamine psühholoogia instituudis. Lisaks Tartu Ülikoolile on ta täiendanud enda psühholoogia alaseid teadmisi ja kogemusi Soome ja Ameerika Ühendriikide ülikoolides. Lisaks sisekoolituste läbiviimisele on Andero Teras ka hinnatud avalik esineja Eesti suurematel konverentsidel.
muusikud
259 €Lisa korvi
239 €Lisa korvi
229 €Lisa korvi