Search
Close this search box.

VAIMSE TERVISE AASTAKONVERENTS 2024

Päevajuht: Neeme Raud

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõna ja sissejuhatus

Päevajuht: Neeme Raud

10.05 – 10.45
Eesti rahva vaimne tervis- kuidas riik ja teadus sellesse panustab?

Lektor: Annika Veimer, Tervise Arengu Instituut, direktor

10.45 – 11.30
Kuidas kaitsta end vaimse töövägivalla eest?

Lektor: Katri-Evelin Kalaus, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskuse Sensus, psühholoog

11.30 – 12.00
KOGEMUSLUGU: Kuidas luua vaimset tervist toetav töökultuur, mis organisatsiooni arengule hoogu juurde annab?

Lektor: Indrek Sarjas, G4S personalidirektor

12.00 – 13.00
Lõunapaus
13.00 – 13.30
Tehisintellekti, automatiseerimise ja digitaalsete töövahendite mõjust vaimsele töötervisele

Lektor: Jaan Aru, ajuteadlane, psühholoog

13.30 – 14.00
Läbipõlemisest psühhiaatri pilgu läbi

Lektor: Mari-Liis Laanetu, Confido Meditsiinikeskuse Vaimse Tervise Kliiniku juht

14.00 – 14.30
Kohvipaus
14.30 – 15.00
Sotsiaalse distantseerumisega sh kaugtööga kaasnevad riskid vaimsele tervisele

Lektor: Jaanus Kangur, religiooniantropoloog

Ettekanne toimub intervjuu vormis, mille viib läbi ajakirjanik Neeme Raud.

15.00 – 15.30
Muudatuste juhtimine ja nendega toimetulek

Lektor: Hede-Kerstin Luik, juhtimistreener

15.30 – 15.55
Paneeldiskussioon teemal: Kuidas luua tasakaal töö- ja eraelu vahel?

Diskussiooni juhib ajakirjanik Neeme Raud ning sõna saavad:

Hede-Kerstin Luik, juhtimistreener

Rain Tunger, koolitaja ja hinnatud ärimees

15.55 – 16.00
Konverentsi lõpetamine

Päevajuht: Neeme Raud

16.00 – 16.45
Marko Matvere ja Valter Soosalu kontsert
OSALUSTASU

199 €

Hind sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, toitlustust saaliürituse korral, kontserti, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamise võimalust ja soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Neeme Raud

ajakirjanik

Indrek Sarjas

G4S personalidirektor

Indrek Sarjas omab personalivaldkonnas töökogemust alates 2005. aastast olles töötanud CV Keskuses, Swedbankis ja alates 2013. aastast rahvusvahelises turvalahendusi pakkuvas ettevõttes G4S Eesti personalijuhina ja värbamisjuhina ning alates 2019. aastast personalidirektorina. G4S Eesti on osa Allied Universal®-ist, juhtivast turva- ja kinnisvarahaldusteenuseid pakkuvast ettevõttest, kus töötab üle maailma ligikaudu 800 000 inimest.

Hede-Kerstin Luik

juhtimistreener

Hede Kerstin Luik lähtub oma igapäevatöös juhtimis- ja käitumisteadustest ning teeb meeskonnatreeninguid ja individuaaltööd juhtidega, nõustades peamiselt strateegia, teenusedisaini, kommunikatsiooni, koostöö ja juhtimise valdkondades. Rohkem kui 20-aastase praktilise juhtimiskogemuse juures mitmes rahvusvahelises organisatsioonis nagu Statoil, British Council ja TBWA on Hede end täiendanud ka INSEADi muudatuste juhtimise magistriprogrammis fookusega inimeste, meeskondade ja organisatsioonide hoiakute ja käitumise mõjutamisel. Praktilisele vaatele annab värskuse töö kommunikatsiooniteenistuse juhina Põhja-Eesti Regionaalhaiglas.

Annika Veimer

Tervise Arengu Instituut, direktor

Jaan Aru

ajuteadlane, psühholoog

Jaan Aru on Tartu Ülikooli Arvutiteaduse instituudi kaasprofessor ja ajuteadlane. Ta on uurinud teadvust, und ja õppimisprotsesse.

Rain Tunger

koolitaja ja hinnatud ärimees

Rain Tunger on kõrgelt hinnatud restoranide omanik ja külalislahkuse eestkõneleja. Ta on tuntud oma muljetavaldava karjääri poolest teenindussektoris, olles juhtinud restorane nagu Rataskaevu 16, Pegasus ja Ülo. Rataskaevu 16 püsis Tripadvisori külastajate hinnangul Eesti parima restorani positsioonil 10 aastat järjest. Ta alustas oma teeninduskarjääri 27 aastat tagasi ja on tänaseks tunnustatud kui üks parimaid esinejaid paljudel konverentsidel. Tema edu saladus peitub praktilistes kogemustes ja südamega tegemises, kuidas luua meeldejäävaid kliendikogemusi ning tõsta teenindusmeeskondade motivatsiooni. Rain on ka kuulsate kohvitassialuste autor, mis on nüüd levinud üle Eesti paljudes kohtades.

Katri-Evelin Kalaus

Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskuse Sensus, psühholoog

Katri-Evelin Kalaus on atesteeritud kliiniline psühholoog, psühhoterapeut ja superviisor, keskuse asutajaliige, juhatuse liige. Ta töötab Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskuse Sensus Tallinna ja Paide keskuses. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureuseõppe cum laude. Ta on psühholoogiamagister ning läbinud ka kliinilise psühholoogia rakendusmagistri õppekava, õppinud Tartu Ülikooli psühholoogia doktorantuuris. Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia põhiväljaõppe.

Jaanus Kangur

religiooniantropoloog

Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooniantropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Taastav õigus on alternatiivne konfliktidele reageerimise viis, mille keskmeks on tekitatud kahju ja selle heastamine. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.

Registreeri konverentsile

Saaliosaluse pilet

199 Lisa korvi

Veebiosaluse pilet

169 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo