Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Mis on alliansshanked?

Lektor: Kadri Matteus

Loengu eesmärgiks on selgitada, mis on alliansshange ning milliseid lepingulisi kohustusi ja õigusi see seab osapooltele.

Programm

12.40 – 12.50
Kogunemine veebikeskkonda
12.50 – 13.25
Mis on alliansshanked?

Lektor: Kadri Matteus, advokaadibüroo MATTEUS partner

OSALUSTASU

69 €

Hind sisaldab loengut üks akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.

SIHTRÜHM: hankespetsialistid, haldusjuhid, juristid, advokaadid, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised, kes tegelevad riigihangete korraldamisega

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituse esineja

Kadri Matteus

advokaadibüroo MATTEUS partner

Kadril Matteus on üle 10-aastase kogemusega vandeadvokaat ja tema missiooniks on pakkuda tipptasemel ja paindlikku õigusteenust spetsiifilistes valdkondades ja sektorites. Olles töötanud pikaaegselt Eesti tippbüroos, teab ta, mida tähendab professionaalne teenuse osutamine, kliendikesksus ning absoluutne pühendumus oma valdkonnale. Tänapäeval ei piisa edu saavutamiseks millegi teadmisest, vaid üksnes klientide ja oma valdkonnaga süvitsi minemine annab tõelise konkurentsieelise. Kadri Matteus on üks Eesti tuntumaid advokaate riigihangete alal, nõustan nii hankijaid kui ettevõtjaid alates hankekordade väljatöötamisest kuni kohtuvaidlustes esindamiseni.

Registreeri konverentsile

Veebipilet

69 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

59 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo