Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Konkurentsi- ja riigihankeõiguse kokkupuutepunktid

Lektor: Mario Sõrm

Loengu eesmärgiks on selgitada, milliste konkurentsireeglitega peavad hankijad ja pakkujad riigihangetel osalemisel arvestama ning kuidas täpselt neid reegleid riigihanke raames kohaldada. 

Programm

15.00 – 15.10
Kogunemine veebikeskkonda
15.10 – 15.45
Konkurentsi- ja riigihankeõiguse kokkupuutepunktid

Lektor: Mario Sõrm, SORAINEN advokaadibüroo advokaat

OSALUSTASU

69 €

Hind sisaldab loengut 0,75 akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamise võimalust ja soovi korral tõendit teema läbimise kohta.

SIHTRÜHM: hankespetsialistid, haldusjuhid, juristid, advokaadid, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised, kes tegelevad riigihangete korraldamisega

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituse esineja

Mario Sõrm

SORAINEN advokaadibüroo advokaat

Mario Sõrm omab pikaajalist töökogemust avalikust sektoris, sealhulgas on ta olnud nõukogu liige erinevates riigiettevõtetes. Mario on aktiivselt panustanud seadusloomesse – lisaks konkurentsiseadusele on ta kehtiva riigihangete seaduse üks autoritest. 2020. aasta märtsini töötas ta rahandusministeeriumis riigihangete ning riigiabi osakonna nõunikuna suheldes ja nõustades igapäevaselt hankeküsimustes nii hankijaid kui ka pakkujaid.

Registreeri konverentsile

Veebipilet

69 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

59 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo