TÖÖTERVISHOIU KONVERENTS 2024

Päevajuht: Jaanika Jelistratov

Aprillikuu lõpus tähistatava ülemaailmse tööohutuse ja töötervishoiu päeva raames kutsume kõiki töötervishoiu ja -ohutuse teemasid väärtustavaid juhte ning spetsialiste viima end kurssi töötervishoiu valdkonna viimaste uudiste ja arengutega töökeskkonna edendamiseks oma asutuses.

Programm

9.50 - 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.05 -10.05
Moderaatori tervitus

Päevajuht Jaanika Jelistratov

10.05 – 11.00
Töökeskkond muutuvas maailmas

Lektor: Jaanika Jelistratov, tunnustatud töötervishoiu ja tööohutuse spetsialist ja VITS Solutions asutaja

11.00 – 12.00
Vastutustundlik tööandja aastal 2024

Lektor: Karin Reinhold, Tallinna Tehnikaülikooli Töökeskkonna ja –ohutuse õppetooli dotsent ja Riskiekspert OÜ juhatuse esimees

12.00 – 12.30
Aeg lõunapausiks
12.30 – 13.30
Mida teha, kui on juhtunud tööõnnetus – hüvitised ning kohustused

Lektor: Jaanika Reilik-Bakhoff, Advokaadibüroo Pallo&Partnerid juhtivpartner/vandeadvokaat

13.30 – 14.15
Kogemuslugu: Tööandja ootused töötervishoiuteenustele

Lektor: Mailis Neppo, Delfi Meedia personalijuht

14.15 – 14.25
Sirutuspaus
14.25 – 14.50
Töötervishoiuarsti soovitud töötervishoiuteenuste valimisel

Lektor: Helary Lainjärv, Eesti Töötervishoiuarstide Seltsi juhatuse liige

14.50 – 15.30
Töötervishoid ja tehisintellekt, mida peab teadma?

Lektor: Mario Käära, VITS tootejuht

15.30 – 15.45
Kokkuvõte ja arutelu
Päevajuht Jaanika Jelistratov
OSALUSTASU

169 €

loenguid kuus akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: töökeskkonnaspetsialistid, juristid, personalijuhid, juhid ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Jaanika Jelistratov

tunnustatud töötervishoiu ja tööohutuse spetsialist ja VITS Solutions asutaja

Jaanika Jelistratov on tegutsenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas üheksa aastat. Täna tegeleb ta sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada.

Mailis Neppo

Delfi Meedia personalijuht

Mailis toimetab igapäevaselt Delfi Meedia personalijuhina. Lisaks õpetab Mailis oma eriala järeltulijaid Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tallinna majanduskoolis Mailis on veendunud, et juhina pead sa hoidma kuklas teadmist, et oma karjääri edenedes tuleb olla inimeste vastu kena, sest sa võid neid inimesi kohata ka oma karjääri allakäigu trepil. Mailis hindab nii töös kui eraelus kvaliteeti. President Ilves iseloomustab teda kui loovat ja lojaalset lõvitari. Mailis armastab Eesti kunsti ja disaini. Oma vaimset tasakaalu hoiab ta lugemise ja joogaga ning täiesti kindlalt on tal reisimissõltuvus. Mailise õpingud ja töine elu on olnud loogilises seoses – iga eelnev samm on viinud järgmise valikuni. See kõik – elust-tööst kogetu, maailmas nähtu, õpikuist loetu ja koolis omandatu – on saanud nüüd tervikpaketina kokku tema koolitusel.

Karin Reinhold

Tallinna Tehnikaülikooli Töökeskkonna ja –ohutuse õppetooli dotsent ja Riskiekspert OÜ juhatuse esimees

Karin Reinhold on tegev Tallinna Tehnikaülikooli Töökeskkonna ja –ohutuse õppetooli dotsendina ning on Riskiekspert OÜ juhatuse esimees ja tööohutusalaste süvakoolituste lektor. 2009. aastal kaitstud doktorikraad keskendus töökeskkonna riskide hindamiseks kasutatavate riskimaatriksite analüüsimisele, sealhulgas keemiliste ja füüsikalistele ohuteguritele. Toksikoloogia- ja kemikaaliohutusalased teadmised on Karin omandanud Uppsala Ülikoolis. Hetkel on ta täitja mitmes rahvusvahelises tööohutusalases projektis, mis puudutavat väikeste ja keskmiste ettevõtete häid praktikaid töötervishoius ja tööohutuses, kemikaaliohutusalase teabe kättesaadavust ja erinevate digivahendite väljatöötamist, tehisintellekti ohtusid jne. Lisaks töötab Karin Eesti Akrediteerimiskeskuse töökeskkonnaala-assessorina ning kontrollib Eesti töökeskkonnalaborite mõõtmisprotseduuride vastavust nõutele.

Jaanika Reilik-Bakhoff

Advokaadibüroo Pallo&Partnerid juhtivpartner/vandeadvokaat

Jaanika Reilik-Bakhoff on Eesti Advokatuuri liige. Ta on lõpetanud Tartu Ülikool, õigusteaduskond (MA) ning avaldanud palju publikatsioone õigusteemadel. Jaanikal on tööõigus valdkonnas juba üle 10 aasta kogemust, esindades nii töötajaid kui tööandjaid.

Helary Lainjärv

Eesti Töötervishoiuarstide Seltsi juhatuse liige

Mario Käära

VITS tootejuht

Mario Käära omab töötervishoiu ja -ohutuse valdkonnas rohkem kui 15 aastat kogemust nii töökeskkonnajuhina kui koolitajana. Hetkel keskendub ta samas valdkonnas infotehnoloogiliselt innovatiivsete lahenduste loomisele, et võimaldada ettevõtetel pakkuda töötajatele tervislikku ja ohutut töökeskkonda. Mariol on magistrikraadid nii ergonoomika (EMÜ) kui ka infotehnoloogia erialalt (TÜ) ja tema kireks on ühendada need kaks valdkonda, et tuua IT-valdkonna uuendused tööohutusse ja -tervishoidu.

Registreeri konverentsile

Järelvaatamine

159 Lisa korvi

Veebipilet

169 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo