Search
Close this search box.

KOOLITUS

KOOLITUS: Mida saab tööandja teha töökiusu ennetamiseks ja leevendamiseks?

Lektorid: Ene Olle ja Taimi Elenurm

Koolituse eesmärgiks on selgitada, kuidas töökiusu kollektiivis märgata, ära tunda ning kuidas sellele reageerida ja sellest vabaneda.  Jagame praktilisi näiteid töökiusamisest ja tööandja vastutusest töökiusamisega tegelemisel.

Meetodid: loengud ja arutelud

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Põhjused ja praktilised näited töökiusamisest Tööinspektsiooni kogemuse põhjal

Lektor: Ene Olle

11.30 – 11.45
Kohvipaus
11.45 – 14.00
Töökius kui psühholoogiline probleem ja sotsiaalne väljakutse

Lektor: Taimi Elenurm

OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut viis akadeemilist tundi, kohvipause, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja – spetsialistid, raamatupidajad, juristid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemadest huvitatud juhid ja spetsialistid

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Taimi Elenurm

töö- ja tervisepsühholoog

T. Elenurm on töö – ja tervisepsühholoog ning superviisor-coach, kellel on pikaajaline töökogemus psühholoogi, tervisenõustaja, psühhoterapeudi, personalijuhi, koolitaja ja õppejõuna ning kes omab magistrikraade psühholoogias ja ärikorralduses. Taimi on Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu täisliige, diplomeeritud superviisor/coach (Der Rote Faden, Saksamaa ja Tallinna Ülikooli õppekava 2003-2006). Ta on läbinud ESCÜ kvaliteedigrupi ja on sertifitseeritud superviisor (8. tase). Lisaks on ta superviisorite hariduse töögrupi koordinaator ja väljaõppe õppekavade atesteerimise komisjoni liige.

Ene Olle

Tööinspektsiooni Ennetus- ja teabe osakonna juhtiv nõustamisjurist

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo