Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Muudatused pakendiseaduses, jäätmeseaduses ja pakendiaruandluses

Lektor: Hans-Kristjan Aasma

Loengu eesmärgiks on selgitada 1.mail jõustunud muudatusi pakendiseaduses ja jäätmeseaduses, mis tõid kaasa mitmeid olulisi muudatusi ettevõtetele ja asutustele. Samuti vaatame üle pakendiaruande koostamise ja auditeerimise ning pakendiarvestuse peamise praktika ja enim küsimusi tekitanud teemad.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50–10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.00
Muudatused pakendiseaduses, jäätmeseaduses ja pakendiaruandluses
  • Millised on pakendi ja jäätmeseaduse uued olulisemad muudatused?
  • Kellele need kohustused rakenduvad?
  • Kuidas pidada pakendiarvestust?
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: raamatupidajad, haldusjuhid, kvaliteedijuhid tootmisjuhid ja teised spetsialistid, kes puutuvad kokku jäätme- ja pakendiseaduse nõuete täitmise ning pakendiaruande koostamisega.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi veebikoolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Hans-Kristjan Aasma

1Aruandlus OÜ tegevjuht

Hans-Kristjan Aasma on 1Aruandlus OÜ tegevjuht, kellel on 6+ aastane pakendiaruannete koostamise kogemus. Eelnevalt on ta töötanud ka finantsaudiitorina ja läbi viinud pakendiauditeid. Ta on koostanud pakendiaruandeid nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele erinevatest valdkondadest.

Registreeri koolitusele

Järelvaatamise pilet

109 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo