Search
Close this search box.

Aastalõpu motivatsiooni- ja inspiratsioonipäev

Lektorid: Mihkel Raud, Rain Tunger,Epp Kärsin ja Katrin Aedma

Tulge koos sõprade ja kolleegidega nautima hõrgutavat jõululõunat koos positiivsete ning entusiastlike lektoritega!

Meetodid: loengud ja arutelud

Programm

12.00 – 12.30
Registreerimine, tervitusjook ja päevajuhi Mihkel Raua tervitus
12.30 – 13.10
Kuidas säilitada töörõõm ja sellest vaimustuda?

Lektor: Rain Tunger

13.10 – 13.30
Tunne iseennast ja säilita elurõõm!

Lektor: Katrin Aedma

Koolitaja ja (aja)kirjanik Katrin Aedma näitab Sulle, mis on tema elurõõmu saladus. Ja seda täiesti ehedalt. 
Katrin annab praktilised nõuanded oma vajaduste välja selgitamiseks ja nende rahuldamiseks. Rahulolus elamine kasvatab elurõõmu. Saad teada, millised on need lihtsad nipid elurõõmu hoidmiseks ja teadlikuks arendamiseks. Katrin Aedma oma põneva isiksusega ja kirju eluga on suurepärane näide inimesest, kes julgeb elada. Oma vajaduste mõistmist, nende sõnastamist ja pidevat analüüsi ja ümber hindamist, peab Katrin väga oluliseks, et õnnelikumalt siin maa peal elada. Siiski ei piisa vaid oma vajaduste mõistmisest, vajalik on nende rahuldamiseks tegutseda! 
13.30 – 15.00
Hõrgutav lõunasöök ja muusikaline etteaste Kalle Sepalt
15.00 – 15.45
Ainus toimiv suhe on armutult aus suhe.
Lektorid: Mihkel Raud ja Epp Kärsin
OSALUSTASU

149 €

Hind sisaldab nelja loengut, tervitusjooki ja lõunasööki

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Motivatsioonipäeva esinejad

Mihkel Raud

kirjanik ja saatejuht

Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Ta on mänginud kitarri paljudes ansamblites, juhtinud mitmeid saateid nagu „7 vaprat” (ETV), “Koosolek” (TV3), “Värske Ekspress” (TV3), “Kolmeraudne” (TV3) ja olnud kohtunik saates “Eesti otsib superstaari” (TV3). Mihkel on kirjutanud kolm raamatut “Musta pori näkku” (2008),“Sinine on sinu taevas” (2010) ja „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“ (2016). Lisaks on ta kirjutanud ühe väga eduka näidendi „Järgmine voor“ (2012), mis jõudis lavale Von Krahli teatris ja mida on hiljem lavastatud USA-s, Soomes ja Venemaal.

Epp Kärsin

Epp Kärsin

koolitaja

Katrin Aedma

Katrin Aedma

koolitaja

Katrin Aedma on professionaalne koolitaja, vabakutseline ajakirjanik ja kirjanik, kes on tuntud kui värvikas, julge ja raamidest väljas tegutsev naine. Juhtimis- ja äriharidus, uuriv ja otsiv meel, arendaja ja parendaja loomus on teda tiivustanud lapsest peale mõistma inimest ja tema eksistentsi siin Maa peal. Kuidas me toimime, miks on asjad nii nagu on, kui suur osa on meie elus saatusel ja meie meele poolt loodaval… Ta on seotud erihoolekande tööga, toetab ühingute arenguhüppeid arengueksperdina, aitab inimesi ja organisatsioone minimaalsete vahenditega maksimaalseid tulemusi saavutada. Ta reisib palju, töötab ja elab nii Eestis kui välismaal. Katrin Aedma raamatud on täpselt nii kirjud, huvitavad, mitmekülgsed ja praktilised kui autor ise. Talle meeldivad mustad lambad ja valged varesed ja ta usub, et kõik inimesed on imelised, kõik on ära teeninud ilusa elu ja elamise rõõmus.

Rain Tunger

restoranide ÜLO, Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu ning Pegasus partner

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo