Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Kuidas toetada töötajate vaimset tervist paindliku töösuhte korral?

Lektor: Liina Randmann

Loengu eesmärgiks on anda tööandjatele nõuandeid ja juhtnööre töötajate vaimse tervise toetamiseks paindlike töösuhete olukorras, kus hübriidtöö on tulnud, et jääda ning kus tööandjatel tuleb hoida tiimitunnetust, motiveerida ja toetada inimesi, kellega kohtutakse peamiselt vaid  ekraani vahendusel.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

10.20–10.30
Kogunemine veebiruumi
10.30 – 11.45
Kuidas toetada töötajate vaimset tervist paindliku töösuhte korral?

Lektor: Liina Randmann

  • Kuidas pidevalt kohanedes luua stabiilsust?
  • Kuidas märgata töötajate vaimse tervise seisukorda?
  • Kuidas kaardistada töötajate vaimset tervist organisatsioonis?
  • Tööandja tugi – töötajate toetamine vaimse tervise vaatenurgast
11.45 – 12.00
Sirutuspaus
12.00– 13.30
Loeng jätkub
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Liina Randmann

tööpsühholoog ja koolitaja

L. Randmann omab doktorikraadi juhtimisteadustes ja hetkel töötab ta Tallinna Tehnikaülikoolis õpetades erinevaid psühholoogia aineid. Doktorikraadile eelnesid õpingud Tehnikaülikooli magistriõppes, mille lõpetamisel omistati talle sotsiaalteaduste teadusmagistri kraad, veel varem Tartu Ülikooli psühholoogia erialal ning ta on omandanud ka õpetaja kutse Tallinna Pedagoogilises instituudis. Ta on Eesti töö – ja organisatsioonipsühholoogide ühingu asutaja liige ja 2005. aastast ka Euroopa töö – ja organisatsioonipsühholoogide assotsiatsiooni (EAWOP) liige. 2009. aastal omistati talle andragoogi kutsekvalifikatsiooni IV aste.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo