Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Sisemine tasakaal – kuidas emotsioonidega toime tulla?

Lektor: Piia Berting

Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele teadmisi ja mõtteainet oma igapäevaelu teadlikumaks muutmise kohta, et seeläbi kogeda rohkem rahulolutunnet. Räägime, kuidas toimivad tajumehhanismid ja kuidas mõjutavad emotsioonid igapäevaselt meie käitumist.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.00
Sisemine tasakaal – kuidas emotsioonidega toime tulla?

Lektor: Piia Berting

  • Emotsioonide mõju meie elus ja nende juhtimine.
  • Emotsionaalne intelligentsus (EQ), enesehinnang, enesemotivatsioon
  • Stressi mõiste, selle juhtimise erinevad tehnikad
  • Südame Matemaatika Instituudi koherentsuse tehnika, mindfulness, sundmõtetest vabanemine, arhetüüpne lähenemine toimetulekule
  • Tasakaalus elu/ õnne valem
12.00 – 12.45
Sirutuspaus
12.45 – 14.15
Õppepäev jätkub
14.15 – 14.30
Sirutuspaus
14.30 – 15.45
Õppepäev jätkub
OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loengut kuus akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

Oodatud on kõik psühholoogiahuvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Piia Berting

Koolitaja

Piia Berting on nõustaja, terapeut ja koolitaja. Ta on omandanud magistrikraadi Estonian Business School’is (2003) ja täiendanud ennast Tartu Ülikoolis psühholoogia valdkonnas ning Holistilise Teraapia Instituudis. Alates 2005. aastast on ta olnud lektoriks Tallinna Ülikooli Avatud Ülikooli Täiendõppekeskuses, külalisõppejõuks Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ning külalisõpetajaks üldhariduskoolides, samuti läbi viinud koolitusi erinevatele organisatsioonidele (Ida-Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Leivaliit, Töötukassa, Rahvusraamatukogu, Saku Vallavalitsus, Sisekaitseakadeemia, mitmed üldhariduskoolid) ning esinenud seminaridel ja konverentsidel. Piia teemadeks on stressijuhtimine, enesemotivatsioon ja motiveerimine, suhtlemisoskused, emotsionaalne intelligentsus, personali juhtimine, psühholoogia ja eneseareng, samuti ka organisatsiooni kultuur ja mikrokliima ning organisatsioonikäitumine.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo