Päevajuht: Marko Reikop
Konverentsi eesmärk on tähistada koos kolleegide ja suurepäraste lektoritega rahvusvahelist õdede päeva ning tunnustada tublisid meditsiinitöötajaid!
Päevajuht Marko Reikop
Lektor: Annika Veimer, Tervise Arengu Instituudi direktor
Lektor: Aleksei Gaidajenko, Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht
Lektor: Anna-Kaisa Oidermaa, Peaasi.ee tegevjuht, kliiniline psühholoog
Lektor: Jaanus Kangur, religiooniantropoloog, koolitaja
Päevajuht Marko Reikop
Osalustasu sisaldab loenguid kolm ja pool akadeemilist tundi, kohvipause, lõunasöök saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.
SIHTRÜHM: hankespetsialistid, juristid, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised.
teleajakirjanik
Marko Reikop on eesti teleajakirjanik. Ta alustas ajakirjanikukarjääri saadetega Eesti Raadios, oli saatejuht ka Raadio 2 programmis ning Vikerraadios. Raadiost suundus ETV-sse, kus tema tuntuimateks telesaadeteks on olnud "Paar", "Terevisioon", "Klaver põõsas", "Eurolaul" ja "Eesti laul". Marko Reikop on korduvalt olnud Eurovisiooni lauluvõistluse kommentaator, algul Eesti Raadios ning alates aastast 1998 ETV-s. Marko Reikop on valitud korduvalt eri küsitlustel parimate saatejuhtide hulka, sh parimaks telesaadete meessaatejuhiks.
Tervise Arengu Instituudi direktor
Peaasi.ee tegevjuht, kliiniline psühholoog
Anna-Kaisa on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat, kraadiks BSC (võrdsustatud magistrikraadiga). Ta omab kliinilise psühholoogi, tase 7. kutset ja on ka pereterapeut, viimastel aastatel on ta täiendanud end traumateraapia vallas. Oidermaa töötas 12 aastat PERH Psühhiaatriakliinikus esmaste psühhooside osakonnas noorte ja peredega. Peaasi.ee tegevjuht alates aastast 2013. Peaasi.ee tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse ja häbimärgistamise vastu võitlemisega meie ühiskonnas.
Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht
religiooniantropoloog, koolitaja
Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Taastav õigus on alternatiivne konfliktidele reageerimise viis, mille keskmeks on tekitatud kahju ja selle heastamine. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.