TERVISHOIUTÖÖTAJATE MOTIVATSIOONI- ja ARENGUPÄEV

Päevajuht: Marko Reikop

Konverentsi eesmärk on tähistada koos kolleegide ja suurepäraste lektoritega rahvusvahelist õdede päeva ning tunnustada tublisid meditsiinitöötajaid!

Programm

10.30 –11.00
Kogunemine ja tervitusjook
11.00 -11.05
Pidupäeva avasõnad

Päevajuht Marko Reikop

11.05 – 11.25
Kuidas hinnata Eesti rahva tervist tervikuna ja kuidas riik ning teadus sellesse panustab

Lektor: Annika Veimer, Tervise Arengu Instituudi direktor

11.25 – 11.55
Kuidas pingelises situatsioonis rahulikuks jääda ning ennast säästa?

Lektor: Aleksei Gaidajenko, Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht

11.55 – 12.25
Vaimse tervise esmaabi - see on ju elementaarne?

Lektor: Anna-Kaisa Oidermaa, Peaasi.ee tegevjuht, kliiniline psühholoog

12.25 – 13.00
Kuidas kasvatada emotsionaalset vastupidavust?

Lektor: Jaanus Kangur, religiooniantropoloog, koolitaja

13.00 – 13.30
Päeva kokkuvõte, kingituste loosimine

Päevajuht Marko Reikop

13.30 – 15.00
Lõunasöök ja muusikaline üllatus
OSALUSTASU

189 €

Osalustasu sisaldab loenguid kolm ja pool akadeemilist tundi, kohvipause, lõunasöök saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: hankespetsialistid, juristid, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Marko Reikop

Marko Reikop

teleajakirjanik

Marko Reikop on eesti teleajakirjanik. Ta alustas ajakirjanikukarjääri saadetega Eesti Raadios, oli saatejuht ka Raadio 2 programmis ning Vikerraadios. Raadiost suundus ETV-sse, kus tema tuntuimateks telesaadeteks on olnud "Paar", "Terevisioon", "Klaver põõsas", "Eurolaul" ja "Eesti laul". Marko Reikop on korduvalt olnud Eurovisiooni lauluvõistluse kommentaator, algul Eesti Raadios ning alates aastast 1998 ETV-s. Marko Reikop on valitud korduvalt eri küsitlustel parimate saatejuhtide hulka, sh parimaks telesaadete meessaatejuhiks.

Annika Veimer

Tervise Arengu Instituudi direktor

Anna-Kaisa Oidermaa

Peaasi.ee tegevjuht, kliiniline psühholoog

Anna-Kaisa on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat, kraadiks BSC (võrdsustatud magistrikraadiga). Ta omab kliinilise psühholoogi, tase 7. kutset ja on ka pereterapeut, viimastel aastatel on ta täiendanud end traumateraapia vallas. Oidermaa töötas 12 aastat PERH Psühhiaatriakliinikus esmaste psühhooside osakonnas noorte ja peredega. Peaasi.ee tegevjuht alates aastast 2013. Peaasi.ee tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse ja häbimärgistamise vastu võitlemisega meie ühiskonnas.

Aleksei Gaidajenko

Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht

Jaanus Kangur

religiooniantropoloog, koolitaja

Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Taastav õigus on alternatiivne konfliktidele reageerimise viis, mille keskmeks on tekitatud kahju ja selle heastamine. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo