Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

ChatGPT igapäevatöös ja selle rakendamise võimalused

Lektor: Andres Karjus

Loengu eesmärgiks on selgitada, kuidas AI toimib, mida see ettevõtte jaoks pakkuda saab, kuidas valida õige AI tööriist ning lahenda AI juurutamisega seotud probleeme.

Programm

10.20 – 10.30
Kogunemine veebikeskkonda
10.30 – 12.30
ChatGPT igapäevatöös
  • Efektiivsem töö: õpite kasutama ChatGPT-d ülesannetes, mis võimaldab oma aega säästa ja keskenduda tähtsamatele ülesannetele
  • ChatGPT kasutamine valdkondades nagu dokumentide mallide loomine, meilipõhjade koostamine ja standardprotseduuride loomine
  • Sotsiaalmeedia haldamine, postitused ja kommentaarid. Veebilehe sisu, artiklid, tooted, teenused, KKK ja muu materjal, mis vajab regulaarset uuendamis.
  • Uudiskirjade koostamine ja saatmine. Reklaamid Google otsingus, Facebookis ja teistes kanalites
  • ChatGPT aitab muuta efektiivsemaks kliendipäringute tegelemise
  • ChatGPT saab aidata e-kirjadele vastamisel, luues vastuseid tavalistele küsimustele ning jättes rohkem aega kiireloomuliste ülesannete täitmiseks.
  • Tööprotseduuride standardiseerimine
  • Kuidas kasutada ChatGPT-d keerukamate tabelarvutuse funktsioonide kasutamisel
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kolm ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Andres Karjus

Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi kultuuriandmete analüüsi teadur

Andres Karjus, PhD, on Tallinna Ülikooli CUDANi uurimisgrupi kultuuriandmete analüüsi teadur ja Datafigure OÜ koolitaja. Andresel on doktorikraad keeleteaduses ja magistrikraad tehisintellekti erialal. Ta on kogenud digioskuste koolituste ja töötubade läbiviija.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo