Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Digiväsimus ja võitlus sellega toimetulekuks

Lektor: Liina Randmann

Koolituse eesmärgiks on selgitada digiväsimuse põhjuseid ja tagajärgi ning jagada nõuandeid selle ära hoidmiseks ning leevendamiseks.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50–10.00
Kogunemine veebiruumi
10.00 – 11.30
Kuidas digiväsimusega toime tulla?

Lektor: Liina Randmann

  • Kuidas digiväsimus tekib ja kuidas see väljendub?
  • Mis on digitaalne ärevus, väsimus, kurnatus ja läbipõlemine?
  • Kuidas digiväsimusega toime tulla?
11.30 – 11.45
Sirutuspaus
11.45– 13.00
Loeng jätkub
OSALUSTASU

149 €

Hind sisaldab loengut neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Liina Randmann

tööpsühholoog ja koolitaja

L. Randmann omab doktorikraadi juhtimisteadustes ja hetkel töötab ta Tallinna Tehnikaülikoolis õpetades erinevaid psühholoogia aineid. Doktorikraadile eelnesid õpingud Tehnikaülikooli magistriõppes, mille lõpetamisel omistati talle sotsiaalteaduste teadusmagistri kraad, veel varem Tartu Ülikooli psühholoogia erialal ning ta on omandanud ka õpetaja kutse Tallinna Pedagoogilises instituudis. Ta on Eesti töö – ja organisatsioonipsühholoogide ühingu asutaja liige ja 2005. aastast ka Euroopa töö – ja organisatsioonipsühholoogide assotsiatsiooni (EAWOP) liige. 2009. aastal omistati talle andragoogi kutsekvalifikatsiooni IV aste.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo