Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Coachiv juhtimine – kuidas käivitada oma töötajate ja meeskondade kiirem areng?

Lektor: Annika Sööt

Loengu eesmärgiks on selgitada inimeste juhtimisega seotud praktilisi ning päevakajalisi teemasid, et saavutada oma töötajate ja meeskondade kiirem areng.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.00
Coachiv juhtimine – kuidas käivitada oma töötajate ja meeskondade kiirem areng?

Lektor: Annika Sööt

OSALUSTASU

109 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja –spetsialistid, koolitus- ja arendusjuhid ning kõik teised personalitöid tegevad juhid ning spetsialistid

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Annika Sööt

tulevikutreener, inspireerija ja ettevõtja

Annika Sööt on lahenduskeskne inspireerija, coach ja treener, kes omab üle 10 aastast kogemust finants- ja kindlustuskorporatsioonide müügiorganisatsioonide liidrina. Annika professionaalne elu olnud väga tihedalt seotud inimeste juhtimise ja arendamisega- süsteemi vaatest protsesside ja strateegiate juhtimise ning tulemuslikkuse kasvatamisega. Annika on läbinud ICF-i poolt akrediteeritud rahvusvahelise coachi väljaõppe “The ART & Science of Coaching” (Erickson College International, Kanada) ja on rahvusvaheliselt sertifitseeritud lahenduskeskne coach.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo