Search
Close this search box.

PERSONALIJUHTIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS

Personalijuht psühholoogi rollis

Päevajuht: Ardo Reinsalu

Konverentsi eesmärgiks on tähistada koos kolleegide ja suurepäraste lektoritega  20. mail toimuvat rahvusvahelist personalijuhtimise päeva.

Programm

10.30–10.55
Kogunemine ja tervitusjook
10.55-11.00
Personalijuhtide päeva avasõnad

Päevajuht Ardo Reinsalu

11.00 – 11.30
Kuidas saavutada muutus inimeste käitumises, suhtumises või lausa uskumiste tasandil?

Lektor: Kristjan Puusild, Confido erameditsiinikeskus, psühholoog, analüütiline psühhoterapeut väljaõppes

11.30 – 12.00
Emotsionaalne kurnatus – kuidas meeleolu tõsta?

Lektor: Margo Mitt, koolitaja-suhtlemistreener

12.00 – 12.30
Kuidas edastada sõnum pingeid tekitamata?

Lektor: Rita Rätsepp, psühholoog

12.30 – 12.45
Sirutuspaus
12.45 – 13.15
Kuidas ennast kehtestada ja argumenteerida veenvalt ning samas jääda meeldivaks kolleegiks?

Lektor: Kärt Kinnas, SMIT personalijuht, PARE liige ja personalijuhtimise mentor, EEK Mainor personalijuhtimise lektor, personalijuhtimise kutsetunnistus (tase 7)

13.15 – 13.35
Mis paneb meid liikuma, tulemusi mitmekordistama, ennast ületama?

Lektor: Ardo Reinsalu, koolitaja

13.35 – 13.40
Päeva kokkuvõte, kingituste loosimine

Päevajuht Ardo Reinsalu

13.40 – 15.00
Lõunasöök ja muusikaline üllatus
OSALUSTASU

189 €

Osalustasu sisaldab loenguid kolm ja pool akadeemilist tundi, kohvipause, lõunasöök saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: personalijuhid, osakonnajuhid, koolitusjuhid, tiimijuhid ja kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Ardo Reinsalu

koolitaja

Ardo Reinsalu viib läbi koolitusi ja loengud ajajuhtimise, otsustamise ja innovatsiooni teemadel. Lisaks teoreetilistele teadmistele on tal olnud võimalus aja- ja projektijuhtimist rakendada, koordineerides rahvusvahelisi tehnoloogiaprojekte ja juhtides ettevõtteid nii tehnoloogia kui ka meditsiini valdkonnas. Ardo on raamatute “Ajajuhtimine argipäevaks”, “Praktiline Ajajuhtimine” ja veebi www.ajajuhtimine.ee autor.

Rita Rätsepp

Rita Rätsepp

psühholoog

Rita Rätsepp on näitleja ja psühholoogiline nõustaja. Ta on lõpetanud Eesti Muusika – ja Teartiakadeemia lavakunstikooli ning töötanud Eesti Draamateatris ja Nukutetaris. Rita on Eesti Näitlejate Liidu liige ja vabakutseline näitleja. Psühholoogi hariduse omandas ta Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, Audentese Ülikoolis ja sotsiaalteaduste magistrikraadi psühholoogia erialal sai Akadeemias Nord. Ta on töötanud koolipsühholoogina Rocca al Mare Koolis. Tänasel päeval nõustab R. Rätsepp lapsi ja täiskasvanuid oma erapraksises ja erakliinikus City Tervisekliinik.

Kristjan Puusild

Confido erameditsiinikeskus, psühholoog, analüütiline psühhoterapeut väljaõppes

Kristjan Puusild on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala ning Eesti Humanitaarinstituudis filosoofia õppesuuna (2009). Kristjan õpib TLÜ Kasvatusteaduste Instituudis doktorantuuris, samuti Eesti Analüütilise Psühholoogia Erakoolis psühhoterapeudiks. Kristjan Puusild on aastate jooksul olnud mitmete Eesti kõrgkoolide külalislektor, töötab psühholoogina ja shindo treeneri ja juhendajana.

Margo Mitt

Margo Mitt

koolitaja-suhtlemistreener

Margo Mitt on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia. Samuti on ta tunnustatud koolitaja -suhtlemistreener. Margo omab NLP Practitioneri ja NLP Master väljaõpet NLP Instituudis. Ta on läbinud Holistilise Teraapia Instituudis coachingu ja enesejuhtimise oskuste pikaajalise kursuse. 2013. aastal läbis ta The Journy Intensive Rännaku meetodi kursuse Brandon Base juhendamisel. Aastal 2014 lõpetas ta pikaajalise Erickson College Interntionali professionaalse lahenduskeskse coachingu kursuse ja 2015 coachingu jätkukursuse. Tal on 11- aastane meeskonnatreeningute ja akiitvõppe läbiviimise kogemus.

Registreeri koolitusele

Saalipilet

189 Lisa korvi

Veebipilet

189 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

169 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo