Search
Close this search box.

KOOLITUS

Parim töövaidlus on ärajäänud vaidlus!

Töövaidlustes on rahaliste nõuete kõrval aina enam oma kohta leidmas ka keerukad sisulised vaidlused, mis seotud töölepingu lõpetamise tühisuse tuvastamise ja sellega kaasneva kahjuhüvitise nõuedega.

Koolitusel vaadeldakse töölepingu hooletu lõpetamisega tekkivaid probleeme ja toetudes rohketele näidetele kohtupraktikast, püütakse tööandjale anda hüva nõu, kuidas keerukas olukorras toimetada.

Koolitusel osaleja saab ülevaate, kuidas töösuhe korrektselt lõpetada, millistest karidest mööda laveerida ja kui siiski vaidluseks läheb, kuidas kaitsta oma õigusi.

Meetodid: Loeng ja arutelu

Programm

9.30 – 10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00 – 11.30
Parim töövaidlus on ärajäänud vaidlus!
Lektor: Neenu Pavel
  • Töölepingu lõppemine ja ülesütlemine
  • Töölepingu töötajapoolne ülesütlemine
  • Töölepingu ülesütlemine tööandja algatusel
  • Töövaidlused
11.30 – 11.45
Kohvipaus
11.45 – 13.45
Koolitus jätkub
13.45 – 14.00
Küsimused-arutelu
OSALUSTASU

149 €

Osalustasu sisaldab loengut neli ja pool akadeemilist tundi, kohvipause saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Neenu Pavel

Neenu Pavel

jurist ja koolitaja

Neenu Pavel on viimased 35 aasta olnud pidevalt seotud nii töösuhete teoreetilise kui praktilise poolega, olles nii personalijuht, kontrolliv inspektor, nõustaja, koolitaja, menetleja kui ka vaidlustes tööandja huvide kaitsja rollis. Ligi 20 aastat töötas Neenu tööinspektor-juristina, hiljem ka töövaidluskomisjoni juhatajana. On avaldanud hulgaliselt töölepingulisi suhteid selgitavaid kirjutisi, mitme aasta vältel esinenud KUKU Raadio “Tööminutites”. Jätkuvalt on ta aktiivne tööõiguse lektor erinevates täiskasvanute koolitusasutustes, õpetades tööõiguse aluseid ka Tartu Ülikoolis magistriõppe õendusjuhtidele. Hetkel on ta töösuhete konsultandina seotud Lõuna-Eesti suurima tööandja – SA Tartu Ülikooli Kliinikumiga ning on töövaidluskomisjonis kaasistuja.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo