Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning värskeim rakenduspraktika.

Lektor: Raul Keba

Loengu eesmärk on anda põhjalik ülevaade planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku rakendamisest praktikas ning tutvustada uuemaid planeerimis- ja ehitusvaldkonna kohtulahendeid.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.45
Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning värskeim rakenduspraktika.

Lektor: Raul Keba

  • Planeerimisseaduse muudatused
  • Ehitusseadustiku muudatused
  • Ehitisregistri uuendused
  • Detailplaneeringu asendamine ja täpsustamine projekteerimistingimustega
  • Infrastruktuuri väljaehitamise küsimused – KOVi nõuded detailplaneeringu menetluses, nõuded projekteerimistingimuste menetluses, kohustuste ülevõtmine uue arendaja poolt
  • Ehitusteatise ja ehitusloa menetluse praktilised küsimused
  • Kasutusteatise ja kasutusloa menetluse praktilised küsimused
  • Värskeim kohtulahendite ülevaade
11.45 – 12.15
Sirutuspaus
12.15 – 14.30
Koolitus jätkub
OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loengut viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: ehitusspetsialistid kohalikest omavalitsustest, ettevõtetest ja asutustest, haldus – ja projektijuhid, projekteerijad, kinnisvaraarendajad, juristid, ehitusettevõtete juhid jt huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Raul Keba

Raul Keba

advokaadibüroo RISTAL KEBA PARTNERID vandeadvokaat/koolitaja

Raul Keba on juhtivpartner advokaadibüroos RISTAL KEBA PARTNERID. Ta nõustab kliente ehitus- ja planeerimisvaldkonnas peamiselt planeeringuid, loamenetlusi ja järelevalvet puudutavates küsimustes. Lisaks eeltoodule kuulub tema kompetentsi avaliku haldusega seotud vaide ja halduskohtumenetlus, samuti kaasomanike ja korteriühistutega seonduvad vaidlused. R. Keba on Eesti Advokatuuri liige aastast 2016. Varasemalt on ta töötanud advokaadibüroos COBALT ning enne seda Tallinna linnavalitsuses, esindades linna planeerimis- ja ehitusvaldkonnaga seotud kohtuvaidlustes. R. Keba osales ka Tallinna linna ja Harjumaa Omavalitsuse Liidu esindajana aktiivselt tänase planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku väljatöötamisel. Töökogemust lektorina on Raulil ehitus- ja planeerimisõiguse valdkonnas üle 10 aasta.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

169 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo