Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Eesootavad maksumuudatused ja nende tagamaad

Lektor: Ivo Vanasaun

Koolituse eesmärgiks on anda ülevaade juunikuus vastu võetavate tulumaksuseaduse ja käibemaksuseaduse, samuti hasartmängumaksu seaduse ning alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muudatuste kotha.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

10.50–11.00
Kogunemine veebikeskkonda
11.00 – 12.30
Eesootavad maksumuudatused ja nende tagamaad

Lektor: Ivo Vanasaun

Muudatused 2024-2025 puudutavad järgmisi makse:

  • füüsilise isiku tulumaks
  • äriühingute tulumaks
  • käibemaks
  • automaks
  • hasartmängumaks
  • alkoholi- ja tubakaaktsiis
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: raamatupidajad, haldusjuhid, kvaliteedijuhid tootmisjuhid ja teised spetsialistid, kes puutuvad kokku jäätme- ja pakendiseaduse nõuete täitmise ning pakendiaruande koostamisega.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi veebikoolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Ivo Vanasaun

Ivo Vanasaun

advokaadibüroo FORT maksunõunik

I. Vanasaun on pikaajalise kogemusega maksuekspert, kelle põhiteemadeks on äriühingu tulumaks, füüsilise isiku tulumaks ja rahvusvaheline maksustamine. Ta on töötanud seitse aastat Rahandusministeeriumis, juhtides seal otseste maksude talitust. Ivo osales Eesti unikaalse äriühingu tulumaksu süsteemi kasutuselevõtu protsessis ning on nõustanud Gruusia valitsust samasuguse tulumaksumudeli kasutuselevõtul. Kuni 2018. a kevadeni oli Ivo 12 aastat Deloitte Eesti maksutiimi üks võtmeisikutest, juhtides seal keerulisi siseriiklikke ja rahvusvahelisi maksunõustamise projekte. Ivol on põhjalikud teadmised tehingute nõustamises ja ettevalmistamises, sealhulgas maksualaste auditite läbiviimises, kontsernide juriidilise struktuuri ja ärimudeli ümberkujundamises, optsiooniprogrammide loomises ning mobiilse tööjõu maksustamise küsimustes.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

109 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo