Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Kuidas anda ja saada tagasisidet, millest on edaspidises arengus kasu?

Lektor: Katrin Alujev 

Seminari eesmärgiks on selgitada inimeste juhtimisega seotud praktilisi ning päevakajalisi teemasid, et saavutada oma töötajate ja meeskondade kiirem areng.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

12.35 – 12.45
Kogunemine veebikeskkonda
12.45 – 14.30
Kuidas anda ja saada tagasisidet, millest on edaspidises arengus kasu?

Lektor: Katrin Alujev

OSALUSTASU

109 €

Hind sisaldab loengut kaks akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja –spetsialistid, koolitus- ja arendusjuhid ning kõik teised personalitöid tegevad juhid ning spetsialistid

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Katrin Alujev

koolitaja, terapeut

Katrin Alujev toimetab koolitaja ning konsultandina juba alates 2000. aastast. Katrin omab kogemust personali-ja kvaliteedijunina, koolitajana, konsultandi, juhtimiskvaliteedi eksperdi ning holistilise terapeudina. Katrin on EBS Executive Educationi koostööpartner alates aastast 2001 ja oli Personalijuhtimise arenguprogrammi juhtiv õppejõud aastatel 2005-2009. Tema läbiviidavate koolituste ja konsultatsioonide põhivaldkondadeks on täna arenguvestlused, vaimne tervis, stress, isiklik areng ning teenindusjuhtimine. Katrin on läbinud Tallinna Majanduskooli sekretär-raamatupidaja eriala, EBS rahvusvahelise ärijuhtimise ning Holistika Instituudi terapeudi väljaõppe. Pikemaajalisem erasektori töökogemus ettevõtetes TNT Eesti AS, Estravel. Alates 2014 on Katrinil erapraksis terapeudina ning ta toimetab iseseisva koolitajana.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo