Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Sõltuvuste psühholoogia - töösõltuvusest tööpühendumiseni!

Lektor: Kätlin Konstabel

Loengu eesmärgiks on anda teadmisi, kuidas ära tunda töösõltuvust, selgitada, mis eristab seda tööpühendumisest ning anda praktilisi oskusi sõltuvusest vabanemiseks.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 13.30
Sissejuhatus sõltuvuste psühholoogiasse

Lektor: Kätlin Konstabel

  • Mis on sõltuvusele viitavad ohumärgid ning kuidas neid ära tunda?
  • Millal saab sõltuvusest sõltuvushäire?
  • Mis on töösõltuvus (tööhullus)?
  • Töösõltuvusest ülesaamine
  • Saavutussõltuvus
13.30 – 14.00
Küsimused-arutelu
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loenguid neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30-päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituse esineja

Kätlin Konstabel

psühholoog

Kätlin Konstabel on Tartu Ülikooli lõpetanud psühholoog. Tema magistritöö teema – emotsioonid ja nende mõistmine – on üks tema lemmikvaldkondi psühholoogias tänapäevani. Enne psühholoogiaõpinguid õppis ta ka ajalugu, mis on andnud oskuse näha inimest natuke laiemas kontekstis. Kätlinil on olnud huvitav ja arendav võimalus puutuda tööalaselt kokku väga erinevate psühholoogia valdkondadega – ta on töötanud nii politseis, Tartu Ülikooli Teaduskoolis, TÜ Psühhiaatriakliinikus kui ka pikki aastaid TÜ Psühholoogia instituudis õppejõuna loenguid andes. Magistriõpingute raames läbis ta kognitiivkäitumisteraapia aluskursuse, 2011. aastal alustas pereteraapia õpinguid ning alates 2015. aastast on tal au ja võimalus nimetada end pereterapeudiks.

Registreeri konverentsile

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo