Search
Close this search box.

SEKRETÄRIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS

Päevajuht Kalle Sepp

Eesti suurim ja olulisim sekretäride päeva konverents ootab 2023. aasta aprillikuus osalema enam kui 500 juhiabi, assistenti, sekretäri ja büroojuhti kõikidest Eesti ettevõtetest ning asutustest!

Teid ootavad 10 lektorit, säravad muusikud ning 30 koostööpartnerit!

Tere tulemast!

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõna ja sissejuhatus

Päevajuht Kalle Sepp

10.05 – 10.40
Kuidas hoida emotsionaalset tasakaalu?

Lektor: Kristjan Rotenberg, koolitaja

10.40 – 11.10
Kuidas ennast ja teisi mitte läbi põletada?

Lektor: Katrin Alujev, koolitaja

11.10 – 11.45
Mõtte jõud, vanadest mõttemustritest vabanemine ja asendamine uutega

Lektor: Rita Rätsepp, psühholoog

11.45 – 13.00
Auhindade loosimine ja lõunapaus
13.00 – 13.30
Bürootöötaja küberturvalisuse teekaart

Lektor: Marten Kaevats, Govstack.global asutaja 

13.30 – 14.00
Sotsiaalmeedia turunduse trendid 2023

Lektor: Kristjan Heinmets, sotsiaalmeedia strateeg

14.00 – 14.40
Auhindade loosimine ja kohvipaus
14.40 – 15.10
Vaimse tervise hoidmine ja säilitamine

Lektor: Rene Bürkland, Hiina meditsiini arst

15.10 – 15.30
Algatamine ja ettevõtlikkus viivad elus edasi!

Lektor: Kristel Kruustük, ärinaine

15.30 – 15.50
Kuidas mitte alla anda ka siis, kui keegi sinusse ei usu!

Lektor: Liina Pulges, sisulooja

15.50– 16.30
Auhindade loosimine ja konverentsi lõpetamine Kalle Sepa muusikalise etteastega
OSALUSTASU

189 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: sekretärid, assistendid, juhiabid, administratiivtöötajad, büroojuhid ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Rita Rätsepp

psühholoog

Rita Rätsepp on näitleja ja psühholoogiline nõustaja. Lõpetanud Eesti Muusika – ja Teartiakadeemia lavakunstikooli. Töötanud Eesti Draamateatris ja Nukutetaris. Eesti Näitlejate Liidu liige ja vabakutseline näitleja. Psühholoogi hariduse omandas Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, Audentese Ülikoolis ja sotsiaalteaduste magistrikraadi psühholoogia erialal sai Akadeemias Nord. Töötanud koolipsühholoogina Rocca al Mare Koolis. Tänasel päeval nõustab lapsi ja täiskasvanuid oma erapraksises ja erakliinikus City Tervisekliinik. Tegutsenud koolitusturul üle kümne aasta. Viies läbi erinevaid koolitusi ja loenguid enesejuhtimise, enesearengu ja laste kasvatuse teemadel.

Kristel Kruustük

ärinaine

Kristel Kruustük on tarkvaratestimisettevõtte Testlio asutaja.

Rene Bürkland

Hiina meditsiini arst

Rene Bürkland on hiina meditsiini arst ning qi gongi õpetaja. Ta on õppinud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, Tallinna Ülikoolis psühholoogiat ning lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.

Kristjan Rotenberg

koolitaja

Kristjan Rotenbergi iseloomustab pühendumus organisatsioonide pidevale arengule, eelkõige meeskondade ja protsesside töö täiustamise läbi. Ta usub, et suurepäraseid tulemusi äris on võimalik teha võttes eeskuju edasijõudnud tööstusharude juhtimisstiilidest ja parimatest praktikatest. Seejuures ennast ja oma meeskonda mitte läbi põletades. Enne konsultandi ja koolitaja ametit on Kristjan töötanud tehasejuhina Harju Elekter Elektotehnikas ning protsesside arenduse ja juhtimiskvaliteedi teemadel ettevõtetes Stoneridge, Marat ja Elcoteq. Kristjan on lõpetanud cum laude nii Mare Porgi Tipptegijate kooli kui EBS-i rahvusvahelise ärijuhtimise magistriprogrammi.

Kalle Sepp

näitleja ja telesaatejuht

Kalle Sepp on Eesti estraadilaulja, näitleja ja telesaatejuht.

Marten Kaevats

Govstack.global asutaja

Marten on hariduselt arhitekt ja linnaplaneerija, kes tegeleb igapäevaselt suurte organisatsioonide (nii avalik kui erasektor) juhtimis nõustamisega haldus arhitektuuri küsimustes. Digitaalsed tööriistad on aktiivselt muutmas, seda viisi kuidas info liigub ja organisatsiooni juhitakse. Eesti järgmise põlvkonna avaliku haldus arhitektuuri looja ja käimatõmbaja, mitmete uute tehnoloogiate, nt krattide maaletooja ja tuleviku digirriigi peamise kasutajaliidese #bürokrati ristiisa.

Katrin Alujev

koolitaja

Katrin Alujev toimetab koolitaja ning konsultandina juba alates 2000. aastast. Katrin omab kogemust personali-ja kvaliteedijunina, koolitajana, konsultandi, juhtimiskvaliteedi eksperdi ning holistilise terapeudina. Katrin on EBS Executive Educationi koostööpartner alates aastast 2001 ja oli Personalijuhtimise arenguprogrammi juhtiv õppejõud aastatel 2005-2009. Tema läbiviidavate koolituste ja konsultatsioonide põhivaldkondadeks on täna arenguvestlused, vaimne tervis, stress, isiklik areng ning teenindusjuhtimine. Katrin on läbinud Tallinna Majanduskooli sekretär-raamatupidaja eriala, EBS rahvusvahelise ärijuhtimise ning Holistika Instituudi terapeudi väljaõppe. Pikemaajalisem erasektori töökogemus ettevõtetes TNT Eesti AS, Estravel. Alates 2014 on Katrinil erapraksis terapeudina ning ta toimetab iseseisva koolitajana.

Kristjan Heinmets

sotsiaalmeedia strateeg

Kristjan Heinmets on Goal Marketing OÜ sotsiaalmeedia strateeg.

Liina Pulges

sisulooja

Liina Pulges on Unistuste Agentuuri omanik, turundaja ja nelja lapse ema. Igapäevaselt tegeleb ta suhtekorralduse ja turundusega, kuid juba viimased seitse aastat on ta üles astunud ka lavalaudadel esinejanimega #aastaema. Tema lavakarjäär sai alguse sellest, et ükski teatritegija ei huvitunud tema lõbusatest emadusega seotud lugudest ning nii pani ta ise kirja täispika monoetenduse #aastaema. Etendus osutus ootamatult menukaks ning praeguseks on ta sellega andnud juba rohkem kui 100 etendust üle Eesti. Oma esinemistel räägib Liina läbi huumori sellest, et kas ja kuidas on võimalik emana mõistuse juurde jääda. Oma kõige uuemal vestlusõhtul "Pean saama täiuslikuks, muidu suren!" on tal aga vaatluse all naiste võimatu soov olla igal rindel täiuslik.

Registreeri koolitusele

Saalipilet

189 Lisa korvi

Veebipilet

189 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

169 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo