Search
Close this search box.

XII TÖÖÕIGUSE JA ANDMEKAITSE KONVERENTS

Tööelu uus reaalsus 2024-25!

Päevajuht Keijo Lindeberg

Konverentsi eesmärgiks on anda ülevaade 2024. aastal töösuhteid puudutavatest seadusemuudatustest ja viimaste aegade olulisimast kohtupraktikast.

Programm

9.45 – 9.55
Kogunemine veebikeskkonda
9.55 – 10.00
Päevajuhi avasõnad – Keijo Lindeberg
10.00 – 10.30
Riigi plaanid tööseaduste kaasajastamisel

Lektor: Seili Suder, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi töösuhete ja töökeskkonna osakonna juht

10.30 – 11.15
Töö- ja puhkeaeg – Tööinspektsiooni nägemus ja Euroopa Kohtu praktika

Lektor: Jaana Vaus Madureira Silva, Tööinspektsiooni nõustamisjurist

11.15 – 12.00
Autonoomia ehk paindlik töökoht ja -aeg lepingutes

Lektor: Keijo Lindeberg, advokaadibüroo LINDEBERG juhtivpartner/vandeadvokaat

12.00 – 12.40
Aeg lõunapausiks
12.40 – 14.00
Tööõiguse muudatused 2023-2024 ning värskeim kohtupraktika

Lektor: Heli Raidve, Heli Raidve Tööõigusabi juhataja ja jurist, EAS’i ärimentorprogrammi mentor

14.00 – 14.10
Sirutuspaus
14.10 – 15.05
Andmekaitsest pärast töösuhete lõppu

Lektor: Urmas Kukk, Advokaadibürooga KPMG Law vandeadvokaat, isikuandmekaitse ekspert

15.05 – 15.55
Isikuandmete kaitse ja küberturvalisus töösuhetes

Lektor: Thea Sogenbits, küberturbe ja andmekaitse ekspert

15.55 – 16.00
Päevajuhi lõpusõnad – Keijo Lindeberg
OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit teemade läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: personalijuhid ja – spetsialistid, raamatupidajad, juristid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemadest huvitatud juhid ja spetsialistid, samuti andmekaitsespetsialistid ning isikuandmete käitlemise eest vastutavad teised töötajad ettevõtetest ja asutustest

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Keijo Lindeberg

advokaadibüroo LINDEBERG juhtivpartner/vandeadvokaat

Keijo Lindeberg on Advokaadibüroo LINDEBERG juhtivpartner ja vandeadvokaat. Alates 2018. a algusest tegutseb ta ka Tallinna Tehnikaülikooli meditsiiniõiguse õppejõuna, ta on õpetanud Tallinna Majanduskoolis võla- ja lepinguõigust ning koolitanud koostöös Eesti Korteriühistute Liiduga korteriühistute juhatuse liikmeid. Keijo on aastatepikkuse kogemusega kohtuadvokaat, kes käesoleval ajal on keskendunud rohkem äri- ja lepinguõigusele. Keijo Lindeberg on ka Eesti Advokatuuri äriõiguse komisjoni liige, mille tegevuse eesmärgiks on advokatuuri organite ning liikmete abistamine ja nõustamine äriõiguse valdkonna õigusloome või -praktikaga seonduvates küsimustes, vastava seadusandluse ja õiguspraktika analüüsimine ja muudatusettepanekute koostamine.

Heli Raidve

Heli Raidve Tööõigusabi juhataja ja jurist, EAS’i ärimentorprogrammi mentor

Heli Raidve ühendab edukalt tööõiguse teooria ja praktika teostades end omanimelise tööõigusbüroo juristi ja juhataja ametis, lisaks sellele on ta Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud ning EAS ärimentorprogrammi mentor. Ta on üheteiskümne tööõigust käsitleva raamatu (sh rahvusvaheliste väljaannete) autor või kaasautor ning kirjutanud tööõigusest sadu artikleid. Igapäevaselt nõustab ja koolitab Heli tööandjaid tööõiguse teemadel juba 26 aastat. Heli Raidve kui lektori tugevuseks on pikaajaline rikkalik praktiline kogemus, mille tulemusena on tema koolitused ja soovitused hästi praktilised.

Seili Suder

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi töösuhete ja töökeskkonna osakonna juht

Seili Suder on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi töösuhete ja töökeskkonna osakonna juht. Ta on üle 16 aasta tegelenud tööõiguse kujundamisega Eestis. Paar aastat töötas Seili Tööinspektsioonis ja on nüüdseks üle 14 aasta töötanud sotsiaalministeeriumis. Seili on aastate jooksul andnud Tartu Ülikoolis tööõiguse loenguid ja viinud läbi seminare.

Urmas Kukk

Urmas Kukk

Advokaadibürooga KPMG Law vandeadvokaat, isikuandmekaitse ekspert

Urmas Kukk on hindamatu kogemusega tunnustatud spetsialist privaatsuse ja isikuandmete kaitse alal, selles valdkonnas on ta esindanud nii haldusorganite kui ka eraisikute huve. Ta on ka Eesti Advokatuuri põhiõiguste komisjoni liige. Lisaks advokaaditööle peab Urmas Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas loenguid privaatsusõiguse ja isikuandmete kaitse teemadel.

Thea Sogenbits

küberturbe ja andmekaitse ekspert

Thea Sogenbits on küberturbe ja andmekaitse ekspert. Igapäevaselt kaitseb ta meie kõigi maksusaladust. Teadlasena uurib ta küberkuritegelike organisatsioonide äri ja rahvusvahelist piiriülest küberkuritegevust. Koolitajana valmistab ta ette militaar-, avaliku- ja erasektori hübriidkaitse eksperte.

Jaana Vaus Madureira Silva

Tööinspektsiooni nõustamisjurist

Registreeri koolitusele

Veebipilet

169 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo