Search
Close this search box.

VII TÖÖTERVISE JA PSÜHHOLOOGIAKONVERENTS

“Vaimne heaolu läbi eduka enesejuhtimise”

Päevajuht Tiit Trofimov

Küllap olete seda meelt, et enda vaimse tervise eest hoolitsemine ning positiivsele meelelaadile häälestamine on pikaleveninud viirusekriisi tingmustes olulise tähtsusega. Seetõttu kutsume teid konverentsile, kus jagame tänuväärseid mõtteid ja praktilisi nippe enda ning oma teekaaslaste vaimse tervise toitmiseks.

Programm

9.30–9.55
Registreerimine ja tervituskohv
10.00 – 10.05
Konverentsi avasõnad

Päevamoderaator Tiit Trofimov

10.05-10.50
Kuidas hoida enda ja meeskonna vaimset tervist pikaleveninud viirusekriisi tingimustes?

Lektor: Kenn Konstabel, Tartu Ülikooli isiksuse- ja tervisepsühholoogia kaasprofessor

10.50 – 12.00
Usalduse ja seotuse tunde hoidmine meeskonnas

Lektor: Viktoria Saat, psühholoog

12.00 – 12.50
Lõunapaus
12.50 – 13.40
Sisemiste pingete maandamine ja tasakaalu leidmine tänapäeva maailmas

Lektor: Kristjan Puusild, psühhoterapeut

13.40 – 14.20
Miks tekivad meeleoluhäired ja kuidas neist võitu saada?

Lektor: Triin Eller-Pihelgas, psühhiaater

14.20 – 14.45
Kohvipaus
14.45 – 15.30
Kuidas anda närvisüsteemile puhkust?

Lektor: Kärolin Kajalaid, kliiniline psühholoog

15.30 – 16.00
Kehamälu – inimese olulisim mälu!

Lekor: Tiit Trofimov, joogaõpetaja ja vaimse tervise edendaja

16.00-16.05
Konverentsi lõpetamine

Päevamoderaator: Tiit Trofimov

OSALUSTASU

179 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Tiit Trofimov

joogaõpetaja ja vaimse tervise edendaja

Tiit on juba 11 aastat tegelenud jooga, meditatsiooni ja närvisüsteemi vabastamise tehnikatega. Ta on vaimse maastiku edendaja Eestis, kelle kireks on näidata inimestele mitmekülgseid võimalusi enesearenguks. Ta on joogaõpetaja, massöör, vaimsete ürituste, seminaride ja vestlusõhtute korraldaja ning maailmarändur, kuid ka pikaaegne ettevõtja erinevatel elualadel alates rõiva- ja kinnisvaraärist kuni sisekujunduslahenduste teostamiseni. Ta on lõpetanud Tallinna ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja läbinud tohutul hulgal enesearengu- ja meditatsioonikursuseid.

Kärolin Kajalaid

kliiniline psühholoog

Kenn Konstabel

Tartu Ülikooli isiksuse- ja tervisepsühholoogia kaasprofessor

Kristjan Puusild

psühhoterapeut

Kristjan Puusild on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala ning Eesti Humanitaarinstituudis filosoofia õppesuuna (2009). Kristjan õpib TLÜ Kasvatusteaduste Instituudis doktorantuuris, samuti Eesti Analüütilise Psühholoogia Erakoolis psühhoterapeudiks. Kristjan Puusild on aastate jooksul olnud mitmete Eesti kõrgkoolide külalislektor, töötab psühholoogina ja shindo treeneri ja juhendajana.

Viktoria Saat

psühholoog

Viktoria on psühholoog, superviisor, coach, terapeut, õpetaja, meeskonnaarendaja, organisatsioonikonsultant, konfliktilahendaja ja mentor. Õppinud on ta Peterburi Puškini-nimelise riikliku ülikooli psühholoogia erialal. Aastatel 2006-2011 jätkas õpinguid Portlandi Protsessitöö Instituudi (USA) magistrantuuris protsessile-orienteeritud psühhoteraapias, konfliktilahenduse ja muutuste juhtimise teemal. On läbinud 2,5 aastase coach’i ja superviisori väljaõppe. On programmi GRUNDKRAFT/Leaders Empowered, Teachers Empowered litsentseeritud treener ning Diamond Power Index®, Power Intelligence® sertifitseeritud coach, raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010).

Triin Eller-Pihelgas

psühhiaater

Triin lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastal 1995, seejärel üldinternatuuri 1997. 1997-2001 läbis ta psühhiaatria internatuuri ning 2010. aastal kaitses doktoriõppes väitekirja. Ta töötas Tartu Ülikooli Kliinikumis arst-õppejõuna, Tartu Ülikooli psühhiaatria õppetooli juures teadurina, hiljem dotsendina. Lisaks on Triin läbinud pereterapeudi väljaõppe, omandanud teadmisi hüpnoosist ja kognitiivsest teraapiast.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo