Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Tehisintellekti tööriistad ettevõtetele

Lektor: Kristjan Heinmets

Loengu eesmärgiks on anda praktilisi kasutusjuhiseid väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes rakendatavate tehisintellekti tööriistade kohta, mis aitavad tõsta nende konkurentsivõimet ja efektiivsust. Kutsume kõiki huvilisi saama osa teadmistest, mis aitavad teil tehisintellekti jõudu oma äris ära kasutada. Kursus sobib ka nendele, kes tehisintellektiga varem kokku puutunud ei ole.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50–10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.30
Tehisintellekti tööriistad ettevõtetele
 • Äriprotsesside optimeerimine AI tööriistade abil: Tutvume erinevate tehisintellekti tööriistadega, mis aitavad vähendada tegevuskulusid, suurendada läbilaskevõimet ja tõsta üldist efektiivsust.
 • Inimese ja masina koostöö: Räägime inimese ja masina koostööst ning turvalise tehisintellekti kasutamise tagamisest.
 • AI tööriistad ettevõtte teenistuses: Vaatame lähemalt mitmeid AI tööriistu ja nende potentsiaalseid kasutusvaldkondi, sealhulgas:
  • Virtuaalsed assistendid klienditeeninduses
  • Virtuaalsed assistendid töötajate koolitamisel ja juhendamisel
  • Sisuloometööriistad
  • Analüütika tööriistad
  • Loomuliku kõnetöötluse (NLP) tööriistad
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: ettevõtete juhid, turundusjuhid ja -spetsialistid ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Kristjan Heinmets

sotsiaalmeedia strateeg

Kristjan on rahvusvaheliste kogemustega turundusprofessionaal, kes on töötanud sisuloome, digiturunduse ja projektijuhtimise aladel nii start-up’ides kui ka globaalsetes korporatsioonides. Lisaks on ta loonud erinevate valdkondade ettevõtetele turundusstrateegiaid ning arendanud ja andnud välja online-kursusi. Peale ärijuhtimise magistri on ta omandamas teadmisi ka andmeanalüütikas ning tehisintellekti tööriistade kohalt ettevõttete protsesside optimiseerimiseks.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo