SEKRETÄRIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS

Päevajuhid Inga Lunge ja Juss Haasma

Eesti suurim ja olulisim sekretäride päeva konverents ootab 2023. aasta aprillikuus osalema enam kui 500 juhiabi, assistenti, sekretäri ja büroojuhti kõikidest Eesti ettevõtetest ning asutustest!

Teid ootavad 10 lektorit, säravad muusikud ning 30 koostööpartnerit!

Tere tulemast!

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõnad ja sissejuhatus

Päevajuhid Inga Lunge ja Juss Haasma

10.05 – 10.40
Kuidas hoida emotsionaalset tasakaalu?

Lektor: Kristjan Rotenberg, koolitaja

10.40 – 11.10
Kuidas ennast ja teisi mitte läbi põletada?

Lektor: Epp Adler, koolitaja

11.10 – 11.45
Mõtte jõud, vanadest mõttemustritest vabanemine ja asendamine uutega

Lektor: Rita Rätsepp, psühholoog

11.45 – 13.00
Auhindade loosimine ja lõunapaus
13.00 – 13.30
Lõpeta tööde edasi lükkamine - ole produktiivne!

Lektor: Arno Lehtsaar, koolitaja

13.30 – 14.00
Sotsiaalmeedia turunduse trendid 2023

Lektor: Marko Saue, loovjuht

14.00 – 14.40
Auhindade loosimine ja kohvipaus
14.40 – 15.10
Vaimse tervise hoidmine ja säilitamine

Lektor: Rene Bürkland, Hiina meditsiini arst

15.10 – 15.30
Läbipõlemine - mis juhtub Sinu vaimse tervisega?

Lektor: Sandra Vabarna, muusik (läbirääkimisel)

15.30 – 15.50
Kuidas mitte alla anda ka siis, kui keegi sinusse ei usu!

Lektor: Liina Pulges, sisulooja

15.50– 16.30
Auhindade loosimine ja konverentsi lõpetamine Juss Haasma muusikalise etteastega
OSALUSTASU

189 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: sekretärid, assistendid, juhiabid, administratiivtöötajad, büroojuhid ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Inga Lunge

näitleja ja koolitaja

Inga Lunge on näitleja ja Eesti Näitlejate Liidu liige. Aastal 2004 lõpetas ta Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe ning 2011. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe. Näitlejatöö kõrvalt õpetab ta noori Polygoni teatrikoolis, lisaks annab koolitusi hääle kasutamise, avaliku esinemise ning näitlejameisterlikkuse teemadel.Laura on läbinud kursused Co-Active Training Instituudis, mis on maailma suurim coach’ide koolitamise organisatsioon, olles kõige austatum ja rangem koolkond antud valdkonnas. Co-Active on terviklikkuse filosoofia – inimesed on loomu poolest kreatiivsed, leidlikud ja terviklikud. Coaching sessioonide eesmärgiks on anda tõuge kliendile loomaks enda parim tulevik nii karjääris kui ka eraelus. Laura teab väga palju esinemisest ning kuidas neid oskusi arendada, kuna on osalenud Eesti Eurovisiooni finaalis seitsmel korral ning esindanud Eestit Eurovisioonil kaks korda. Eelmise aasta alguses valiti ta 6 finalisti hulka võitlemaks Soome Eurovisiooni võiduloo eest. Antud märkimisväärse kogemuse tõttu on tal tugev empaatia ja know-how, kuidas abistada klienti erinevates olukordades - kõne pidamine, ärevusega tegelemine, hääleprobleemid, sünergia leidmine publiku või lähedastega, jne.

Rita Rätsepp

psühholoog

Rita Rätsepp on näitleja ja psühholoogiline nõustaja. Lõpetanud Eesti Muusika – ja Teartiakadeemia lavakunstikooli. Töötanud Eesti Draamateatris ja Nukutetaris. Eesti Näitlejate Liidu liige ja vabakutseline näitleja. Psühholoogi hariduse omandas Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, Audentese Ülikoolis ja sotsiaalteaduste magistrikraadi psühholoogia erialal sai Akadeemias Nord. Töötanud koolipsühholoogina Rocca al Mare Koolis. Tänasel päeval nõustab lapsi ja täiskasvanuid oma erapraksises ja erakliinikus City Tervisekliinik. Tegutsenud koolitusturul üle kümne aasta. Viies läbi erinevaid koolitusi ja loenguid enesejuhtimise, enesearengu ja laste kasvatuse teemadel.

Sandra Vabarna

muusik

Sandra Vabarna on Eesti muusik ja koolitaja.

Juss Haasma

näitleja

Juss Haasma on eesti näitleja ja muusik. Ta on lõpetanud Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi ja 2008. aastal Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli XXIII lennu. 2008–2009 töötas ta Ugala teatri näitlejana. Alates 2009. aastast on ta vabakutseline näitleja.

Kristjan Rotenberg

koolitaja

Kristjan Rotenbergi iseloomustab pühendumus organisatsioonide pidevale arengule, eelkõige meeskondade ja protsesside töö täiustamise läbi. Ta usub, et suurepäraseid tulemusi äris on võimalik teha võttes eeskuju edasijõudnud tööstusharude juhtimisstiilidest ja parimatest praktikatest. Seejuures ennast ja oma meeskonda mitte läbi põletades. Enne konsultandi ja koolitaja ametit on Kristjan töötanud tehasejuhina Harju Elekter Elektotehnikas ning protsesside arenduse ja juhtimiskvaliteedi teemadel ettevõtetes Stoneridge, Marat ja Elcoteq. Kristjan on lõpetanud cum laude nii Mare Porgi Tipptegijate kooli kui EBS-i rahvusvahelise ärijuhtimise magistriprogrammi.

Arno Lehtsaar

koolitaja

Arno Lehtsaar on Produktiivsusklubi turundusjuht ja koolitaja. Samuti on ta müügiprofessionaal, kes on näidanud võimsaid tulemusi LHV heaks töötades. Hetkel täiendab Arno ennast Mainoris kvaliteedijuhtimise erialal. Lisaks meeldib talle süsteemide loomine, aja veetmine lähedaste inimestega ja kõiges võitmine.

Rene Bürkland

Hiina meditsiini arst

Rene Bürkland on hiina meditsiini arst ning qi gongi õpetaja. Ta on õppinud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, Tallinna Ülikoolis psühholoogiat ning lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.

Epp Adler

koolitaja

Epp Adler on rahvusvaheliselt tunnustatud Enesemeisterlikkuse coach ja koolitaja. Tema töö eesmärk on aidata inimestel avastada oma loomulikku võimekust, et nad saaksid hakata seda julgelt ja enesekindlalt elus ning karjääris rakendama. Epu peamised teemad on eneseteadlikkus, julgem ja enesekindlam suhtlemine, motivatsiooni juhtimine ja üksikisik grupis. Epp on töötanud tuhandete rahvusvaheliste täiskasvanute ja teismeliste gruppidega enam kui 30 riigis. Epp on asutanud enesemeisterlikkuse edendamise koolitusfirma Leela ja noorte võimestamise ühingu HeadEst.

Marko Saue

loovjuht

Marko Saue on Goal Marketing OÜ loovjuht ja koolitaja.

Liina Pulges

sisulooja

Liina Pulges on sisulooja, nelja lapse ema ja stand-up koomik.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo