Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Uus tervishoiuteenuse osutaja kohustuslik vastutuskindlustuse seadus.

Lektor: Keijo Lindeberg

Loengul anname ülevaate uuest, 2024. aasta 1. juulil jõustuvast tervishoiuteenuse osutaja kohustuslikust vastutuskindlustuse seadusest.

Meetodid: loeng ja arutelu 

Programm

10.50 – 11.00
Kogunemine veebikeskkonda
11.00 – 14.00
Uus tervishoiuteenuse osutaja kohustuslik vastutuskindlustuse seadus
  • Tervishoiuteenuse osutaja kohustusliku vastutuskindlustuse eesmärk
  • Millal on tegemist kindlustusjuhtumiga uue vastutuskindlustuse seaduse valguses, kes ja kui kaua saab nõudeid esitada ning missugune kahju kuulub hüvitamisele?
  • Mis on raviviga õiguslikus mõttes?
  • Kuidas ravivea olemasolu õiguslikult kindlaks tehakse ning kes täna ravivea eest vastutavad?
  • Ravivead ja nendest teatamine mujal maailmas versus Tervishoiutöötaja tsiviil- ja kriminaalõigusliku vastutuse muutumine uue seaduse valguses
14.00– 14.30
Küsimused-arutelu
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kolm akadeemilist tundi, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: tervishoiutöötajad, juriidilised isikud, FIE-d ja raviasutuste esindajad ning kõik teised teemast huvitujad

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Keijo Lindeberg

advokaadibüroo LINDEBERG juhtivpartner/vandeadvokaat

Keijo Lindeberg on Advokaadibüroo LINDEBERG juhtivpartner ja vandeadvokaat. Alates 2018. a algusest tegutseb ta ka Tallinna Tehnikaülikooli meditsiiniõiguse õppejõuna, ta on õpetanud Tallinna Majanduskoolis võla- ja lepinguõigust ning koolitanud koostöös Eesti Korteriühistute Liiduga korteriühistute juhatuse liikmeid. Keijo on aastatepikkuse kogemusega kohtuadvokaat, kes käesoleval ajal on keskendunud rohkem äri- ja lepinguõigusele. Keijo Lindeberg on ka Eesti Advokatuuri äriõiguse komisjoni liige, mille tegevuse eesmärgiks on advokatuuri organite ning liikmete abistamine ja nõustamine äriõiguse valdkonna õigusloome või -praktikaga seonduvates küsimustes, vastava seadusandluse ja õiguspraktika analüüsimine ja muudatusettepanekute koostamine.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo