Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Tasuta kujundusgraafika loomine Canva programmis.

Lektor: Andres Jalak

Canva on veebipõhine kujundusprogamm igapäevase kujundusgraafika – piltpostitus sotsiaalmeedias, plakat või bänner kodulehel, loomiseks.

Koolituse eesmärgiks on tutvustada tasuta online veebikeskkonna Canva võimalusi graafika loomiseks ja haldamiseks ning see on mõeldud osalejatele, kes ei puutu igapäevaselt kokku professionaalsete kujundusprogrammidega, kuid vajavad võimalust luua kerge vaevaga kujundusi trüki- või sotsiaalmeedia tarbeks.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebiruumi
10.00 – 12.00
Pilkupüüdva graafika loomine Canva kujundusprogrammis

Lektor: Andres Jalak

  • Canva keskkond ja võimalused
  • Piltpostituste kujundamine sotsiaalmeediasse
  • Tektsobjektide lisamine ja muutmine
  • Värvikujundus
  • Erinevad pildid ja filtrid
12.00 – 12.45
Sirutuspaus
12.45 – 14.15
Õppepäev jätkub
14.15 – 14.30
Sirutuspaus
14.30 – 16.15
Õppepäev jätkub
OSALUSTASU

189 €

Hind sisaldab loengut kuus akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

Oodatud on kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Andres Jalak

Koolitaja

Andres Jalak on üle viieteistaastase töökogemusega graafilise disaini koolitaja. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevatel täiendkoolitustel. Ta omab täiskasvanute koolitaja kutsekvalifikatsiooni taset 6. Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

189 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo