Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Hankepass ja kvalifikatsioon

Lektor: Kristina Laarmaa

Hankepassi eesmärk on vähendada halduskoormust nii erasektorile kui seeläbi ka hankijale. Seega anname loengul põhjaliku ülevaate hankepassi ja kvalifikatsiooni murekohtadest ning praktikas esinevatest küsimustest.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

10.20 –10.30
Kogunemine veebikeskkonda
10.30 – 11.15
Hankepass ja kvalifikatsioon

Lektor: Kristina Laarmaa

  • Mis on hankepass ja kuidas seda kasutatakse?
  • Mis on hankepassi kasutamisega kaasnevad ohud ja kuidas neid ennetada?
OSALUSTASU

59 €

Hind sisaldab loengut üks akadeemiline tund, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamise võimalust ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: hankespetsialistid, haldusjuhid, juristid, advokaadidi, riigi- ja KOV esindajad, juhid ning kõik teised huvilised, kes tegelevad riigihangete korraldamisega

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Kristina Laarmaa

advokaadibüroo LAARMAA vandeadvokaat

Kristina Laarmaa on enam kui 15-aastase kogemusega vandeadvokaaat, riigihangete ja kohtuvaidluste ekspert. Kristinal on silmapaistvad kogemused ja teadmised ehituse ja transpordi valdkondades. Samuti on ta nõustanud ja esindanud klientide huve struktuuritoetustest rahastatavates projektides, sh struktuuritoetuste tagasinõuetes. Kristina on kogenud ehituse ja kinnisvaraarendusega seotud valdkondades, olles nõustanud kliente nii tehnoparkide ja muude tööstushoonete rajamise kui ka kaubanduskeskuste võõrandamise ja arendamise projektides.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

59 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

59 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo