Search
Close this search box.

VEEBISEMINAR

Hoiame fookuses vaimset heaolu!

Lektorid: Rene Bürkland, Tauri Tallermaa ja Ülli Kukumägi

Viimased aastad on inimeste vaimsele tervisele mõjunud laastavalt. Nii kinnitavad uuringud ja küllap tunneb seda igaüks ka omal nahal.  Veebiseminari eesmärgiks on tuua välja hetkel kõige suuremad vaimse heaolu valukohad ja anda praktilisi lahendusi, mis tänases olukorras kõige paremini abiks on.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebiruumi
10.00 – 12.00
Vaimse tervise hoidmine läbi Hiina meditsiini tarkuste

Lektor: Rene Bürkland

12.00 – 12.15
Sirutuspaus
12.15 – 13.15
Kuidas parandada keskendumis - ja tähelepanuvõimet (kodu)kontoris töötamisel?
Lektor: Tauri Tallermaa
13.15 – 13.30
Sirutuspaus
13.30 – 15.00
Mõtte jõud - kuidas mõtteviisi muutes tervem olla?
Lektor: Ülli Kukumägi
OSALUSTASU

189 €

Hind sisaldab loenguid viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

Oodatud on kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Rene Bürkland

Hiina meditsiini arst

Rene Bürkland on hiina meditsiini arst ning qi gongi õpetaja. Ta on õppinud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, Tallinna Ülikoolis psühholoogiat ning lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.

Tauri Tallermaa

Tauri Tallermaa

mälutreener

Tauri Tallermaa alustas koolitajatööd 2001. aastal kiirlugemise treenerina. Aasta hiljem kohtus ta Londonis 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O’Brieniga ja sealt sündis idee hakata tegelema mälutreeningutega. Seega alates 2002. aasta sügisest on ta õpetanud inimestele, kuidas oma mälu efektiivselt kasutada. Viimase viie aasta jooksul on Tauri oma mälutreeningute fookuse suunanud just tähelepanu ja keskendumise arendamisele.

Ülli Kukumägi

Ülli Kukumägi

koolitaja

Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat, kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused, Päästeamet, Töötukassa jt.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

189 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

169 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo