Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Uni – vaimse tervise alustala!

Lektorid: Kene Vernik, Kätlin Konstabel ja Katrin Nigul

Ülemaailmse unepäeva eel kutsume teid osalema praktilisel koolitusel, kus eesmärgiks on rääkida une vajalikkusest nii füüsilise kui ka vaimse tervise aspektist.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Hea une saladus on vaimse tervise alustala!

Lektor: Kene Vernik, psühholoog ja unenõustaja

11.30 – 11.40
Sirutuspaus
11.40 - 12.40
Uni ja digistress – kuidas väljuda võitjana?

Lektor: Kätlin Konstabel, psühholoog ja terapeut

  • Kuidas digistress tekib ja kuidas see väljendub?
  • Mis on digitaalne ärevus, väsimus, kurnatus ja läbipõlemine?
  • Kuidas digistressiga toime tulla?
12.40 – 12.50
Sirutuspaus
12.50 – 14.00
Kuidas toituda, et uni oleks kvaliteetne?

Lektor: Katrin Nigul, Confido Meditsiinikeskuse unenõustaja

OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loenguid neli ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30-päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.

SIHTRÜHM: personalijuhid ja- spetsialistid, ettevõtete juhid, osakonnajuhid, kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituse esinejad

Kene Vernik

psühholoog ja unenõustaja

Kene Vernik on unemeditsiini valdkonnas töötanud kokku kuusteist aastat. Tema unealane teekond sai alguse 2006. aastal, kui ta õppis teisel kursusel psühholoogiat ja alustas kohe tööd Tartu Psühhiaatriakliinikus unekeskuse osakonnas. Haiglas omandas ta unetehnoloogi praktilised oskused ja 2016. aastal sai ta unetehnoloogi kutse Euroopa Unemeditsiini komisjonilt.

Kätlin Konstabel

psühholoog ja terapeut

Kätlin Konstabel on Tartu Ülikooli lõpetanud psühholoog. Tema magistritöö teema – emotsioonid ja nende mõistmine – on üks tema lemmikvaldkondi psühholoogias tänapäevani. Enne psühholoogiaõpinguid õppis ta ka ajalugu, see on andnud oskuse näha inimest natuke laiemas kontekstis. Kätlinil on olnud huvitav ja arendav võimalus puutuda tööalaselt kokku väga erinevate psühholoogia valdkondadega – ta on töötanud nii politseis, Tartu Ülikooli Teaduskoolis, TÜ Psühhiaatriakliinikus kui ka pikki aastaid TÜ Psühholoogia instituudis õppejõuna loenguid andes. Magistriõpingute raames läbis ta kognitiivkäitumisteraapia aluskursuse, 2011. aastal alustas pereteraapia õpinguid ning alates 2015. aastast on tal au ja võimalus nimetada end pereterapeudiks.

Katrin Nigul

Confido Meditsiinikeskuse unenõustaja

Katrin Nigul on läbinud Suurbritannias Londonis kõrgema taseme unenõustajate koolituse (OCN Level 5). Ühtlasi on ta praktiseerinud unekooli meetodeid viimased viis aastat ning teab, mis toimib, mis mitte. Hetkel töötab Katrin Confido Meditsiinikeskuse unenõustajana ning lisaks on ta aktiivne une- ja emadusnõustaja ka Londonis.

Registreeri konverentsile

Veebipilet

169 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo