Search
Close this search box.

VEEBILOENG

20.02 käibemaksudeklaratsioon ja raamatupidamist mõjutavad seadusemuudatused 2024-2025

Lektor: Aule Kindsigo

Loengu eesmärgiks on selgitada käibemaksu, ettevõtete tulumaksu ning üksikisiku tulumaksu muudatusi, mis jõustuvad aastatel 2024-2025. Samuti räägime, millised maksumuudatused kaotati ning milliseid maksumuudatusi ning ka uusi makse ettevõtetele on veel oodata.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.00
Maksureform 2024-2025
  • Veebruaris on saabumas uue 22% standardmääraga käibemaksu deklareerimise kuupäev. Millised muudatused sellega kaasnevad, mida eriti tähele panna?
  • Ettevõtte tulumaksumäära tõus
  • Üksikisiku tulumaksumäära tõus
  • Aktsiisimaksud, hasartmängumaksud
  • Muudatused TSD lisa 1 ja 2 täitmisel
  • Ehitusobjektil viibijate registreerimine
  • Valitsuses kinnitatud automaksu plaan
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: raamatupidajad, finantsjuhid ja -spetsialistid, audiitorid, juhid, juhatuse liikmed ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Loengu esineja

Aule Kindsigo

maksukonsultant

Aule Kindsigo on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal. Ta on täiendanud ennast erinevatel kursustel nii Eestis kui ka välismaal. Ta on töötanud pikki aastaid Maksu- ja Tolliametis erinevatel ametikohtadel, sh on olnud Põhja Maksukeskuse juhataja ning Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja. Aule on olnud esineja paljudel maksukoolitustel ja kursustel erinevate firmade ja kõrgkoolide (TTÜ, SKA) kutsel, samuti töötas ta aastatel 2009-2015 maksunduse lektorina Estonian Business School`is, kus ta 2012/2013 õppeaastal valiti tudengite poolt parimaks erialaõppejõuks. Aule on mitmete maksuõiguse artiklite autor.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo