Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Investeeringute kajastamine raamatupidamises

Lektor: Kristo Krumm

Koolituse eesmärgiks on selgitada, kuidas raamatupidamises investeeringuid korrektselt ja kasulikumlikult kajastada ning vastata  kõige rohkem probleeme tekitavatale küsimustele.

Meetodid: Loeng ja arutelu

Programm

10.50 – 11.00
Kogunemine veebikeskkonda
11.00 – 13.00
Investeeringute kajastamine raamatupidamises
  • Väärtpaberid, võlakirjad, indeksifondid jne
  • Finantsinvesteeringud (sh krüptovaluutad)
  • Toorained (mets, nafta, kuld jne)
  • Osalused ettevõtetes
  • Kinnisvarainvesteeringud
  • Ühisrahastusplatvormid
OSALUSTASU

119 €

Osalustasu sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: raamatupidaja, finantsjuht ja –spetsialist ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Kristo Krumm

Kristo Krumm

õppejõud ja koolitaja

Kristo Krumm on ettevõtjana tegutsenud alates 1996. aastast ja koolitajana alates 2005. Aastast. Kristo on ettevõtjana ehitanud üles 10 ettevõtet, sh taastanud ja taaskäivitanud kaks hüdroelektrijaama. Praktilised teadmised ja kogemused rahanduse valdkonnast pärinevad töökogemusest Sampo Pangas, kus tema vastutada oli säästmis - ja investeerimistoodete turundamine. Viimased 15 aastat on Kristo töötanud koolitaja ning õppejõuna erinevates Eesti ülikoolides olles majanduse, finantsjuhtimise ja ettevõtluse lektorina täna ametis Tallinna Ülikoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis. Selle aja jooksul on ta aidanud oma koolitustega tuhandetel alustavatel ettevõtjatel oma äri käima lükata. Kuigi Kristo valdab ettevõtluses kõiki võtmeteemasid, on ta viimastel aastatel spetsialiseerunud just finantsnõustamisele ja - koolitustele.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo