Search
Close this search box.

PSÜHHOLOOGIASEMINAR

Emotsionaalsed pinged töös ja nende leevendamine

Lektorid: Tõnu Lehtsaar, Vahur Kersna, Hannes Kuhlbach, Daisy Koorits ja Ave-Gail Kaskla-Kuprys

Seminari eesmärgiks on anda vastuseid küsimustele, kuidas toetada enda ja oma kolleegide vaimset tervist, kuidas juhina tulla toime tööpingetega, et vältida läbipõlemist ning kuidas kohaneda muutustega ja tulla toime keeruliseks kujunenud olukordade ja ärevusega.

Meetodid: loengud ja arutelud

Programm

9.50–10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.00
Kuidas stressile mitte jalgu jääda?

Lektor: Tõnu Lehtsaar

11.00 – 12.00
Enesekehtestamine ja ajaplaneerimine kui tööriistad ületöötamise vähendamiseks

 Lektor: Ave-Gail Kaskla-Kuprys

12.00 – 12.30
Aeg lõunapausiks
12.30 – 14.00
Kuidas aidata vaimselt väsinud kolleegi?

 Lektor: Hannes Kuhlbach

14.00 – 14.05
Sirutuspaus
14.05 – 14.35
Kogemuslugu- Kuidas toetada heade töötajate arengut?

Lektor: Daisy Koorits

14.35– 15.00
Hirmud ja ärevus – kuidas nendega toime tulla?

Lektor: Vahur Kersna

OSALUSTASU

159 €

Hind sisaldab loenguid viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Tõnu Lehtsaar

Tartu Ülikooli kaplan ja suhtlemispsühholoog

Tõnu Lehtsaar on religiooni- ja suhtlemispsühholoog. Religioonipsühholoogiaga seob teda Tartu Ülikoolis religioonipsühholoogia professori ametikoht. Suhtlemispsühholoogia väljundiks on tema jaoks tegevus koolitajana koolitusturul. Kahe tegevusvaldkonna kokkupuutealasse jääb huvi hingehoiu ja psühhoteraapia vastu.

Hannes Kuhlbach

kliiniline psühholoog

Hannes Kuhlbach on kliiniline psühholoog ja praktiseeriv terapeut. Tegusa elu jooksul on ta olnud erinevates ametites avalikus sektoris, kinnisvaraäris, suhtekorralduses ja panganduses. Kõiges, mida saab nimetada äriks, on sügav inimlik ja isiklik pool ning just see aspekt huvitabki teda oma tänastes tegevustes.

Ave-Gail Kaskla-Kuprys

töö- ja organisatsioonipsühholoog

Ave-Gail on kogenud nõustaja, kelle peamine töövaldkond käesoleval ajal on tööpsühholoogia. Ave-Gaili tööks on aidata leida organisatsioonikäitumuslike meetoditega võimalusi muuta töökeskkond turvalisemaks, aga ka nõustada nii töötajaid kui ka juhte eeskätt ametialase läbipõlemise ennetamiseks ning sellega toimetulekuks. Teda toetab suur klienditöö kogemus ajast, mil tal tuli nii teenindusettevõtete projektijuhina kui ka rahvusvahelise firma suurkliendi haldurina lahendada pingelisi suhteolukordi. Paralleelselt nõustamistega viib Ave-Gail läbi ettevõtetes sisekoolitusi tööpsühholoogia valdkonnas. Ta on ka väikeettevõtja tööohutuse, koolitamise ja nõustamise valdkonnas (A-G Projekt OÜ).

Daisy Koorits

GPV Eesti, inimeste ja kultuuri arendusjuht

Daisy Koorits on inimeste ja kultuuri arendusjuht rahvusvahelises elektroonika tootmise ettevõttes GPV. Varasemalt on ta tegelenud tööandja brändi loomise ja arendamisega ning uuringute analüütikaga ettevõttes Instar EBC. Daisy on tegelenud töötajate leidmise, hoidmise ja arendamisega Viljandimaa suurima tööandja Viljandi haigla (~1000 töötajat) arendusspetsialisti ja personalijuhina. Tal on kliendisuhete hoidmise ja juhtimise kogemus Delux Production suurkliendihaldurina (Rootsi turg). Daisy on õppinud personalitööd TalTechis ning saanud magistrikraadi (cum laude) turunduse- ja finantsjuhtimise erialal Tartu Ülikoolis.

Registreeri koolitusele

Järelvaatamise pilet

169 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo