Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Tehisintellekti tööriistade avastamine loovisikutele – kuidas AI aitab luua parimat disaini ettevõtte töös?

Lektor: Sandra Reivik

Interaktiivne loeng on loodud tehisintellekti baasteadmiste arendamiseks ning AI tööriistade praktilise kasutamise kogemuse saamiseks.

Programm

10.50 – 11.00
Kogunemine veebikeskkonda
11.00 – 13.30
Tehisintellekti tööriistade avastamine loovisikutele – kuidas AI aitab luua parimat disaini ettevõtte töös?
  • Idee genereerimine
  • Idee visualiseerimine
  • Töörühmitused
  • Õige tarkvara valik
  • Piiritu disain
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: turundusjuhid ja -spetsialistid, ettevõtete meeskonnad ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Loengu esineja

Sandra Reivik

tehisaru praktik

Sandra Reivik on Dubais baseeruv tehisaru entusiast ja praktik, kes on spetsialiseerunud tehisintellekti tööriistade praktilisele rakendamisele ettevõtluses ning organisatsioonide koolitamisele, et parandada nende konkurentsivõimet ja toetada töötajate professionaalset arengut läbi AI tööriistade oskusliku kasutamise. Eesti maastikul on ta kokku koolitanud tehisintellekti teemadel juba üle 1000 inimese. Koostöös EBS`ga on tema juhtimisel koos Eesti tehisaru ekspertidega loodud kursus "AI tööriistad äris" ning samuti kursus "Tehisintellekti rakendamine turunduses". Lisaks on Sandra aktiivne tehisintellekti teemadel eestkõneleja ning "hands-on" stiilis koolitaja, kes keskendub keeruliste teemadega seonduva lihtsasti mõistetavaks ja praktiliselt rakendatavaks muutmisele, sõltumata kuulaja varasemast kokkupuutest AI valdkonnaga. Hetkel veab ta Eesti esimest tehisintellekti veebikogukonda - AIPowerment.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo