Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Uni – vaimse tervise alustala!

Lektorid: Kene Vernik, Heldi McCaskill ja Erve Sõõru

Ülemaailmse unepäeva eel kutsume teid osalema praktilisel koolitusel, kus eesmärgiks on rääkida une vajalikkusest nii füüsilise kui ka vaimse tervise aspektist.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebiruumi
10.00 – 11.00
Uni vaimse tervise näitaja ja mõjutajana

Lektor: Kene Vernik

11.00 – 12.00
Head ja praktilised nipid oma unehügieeni parendamiseks
Lektor: Heldi McCaskill
12.00– 12.20
Sirutuspaus
12.20– 13.45
Und mõjutavad tegurid: ekraaniaeg, töörütm jm
Lektor: Erve Sõõru
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loenguid kolm ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

Oodatud on kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Heldi McCaskill

Confido Meditsiinikeskuse tegevusterapeut

Heldi McCaskill on lõpetanud University of East Anglia tegevusteraapia eriala (2012) First Class Honours tulemustega ning omab sensoorse integratsiooni praktiku kvalifikatsiooni. Hetkel jätkab ta sensoorse integratsiooni magistriõppes. Ta kuulub Eesti Tegevusterapeutide Liitu, Suurbritannia Tegevusterapeutide Assotsiatsiooni ning Sensoorse Integratsiooni Praktika Assotsiatsiooni. Tegevusterapeudina on tema eesmärk hinnata ning parendada kognitiivseid, motoorseid, sensoorseid võimeid ja elukeskkondi ning leida võimalusi tähenduslikes tegevustes ning elurollides osalemiseks. Tema erihuviks on pikaajalised vaimse tervise ning sensoorsete vajadustega seotud keerukused.

Kene Vernik

psühholoog ja unenõustaja

Kene Vernik on unemeditsiini valdkonnas töötanud kokku kuusteist aastat. Tema unealane teekond sai alguse 2006. aastal, kui ta õppis teisel kursusel psühholoogiat ja alustas kohe tööd Tartu Psühhiaatriakliinikus unekeskuse osakonnas. Haiglas omandas ta unetehnoloogi praktilised oskused ja 2016. aastal sai ta unetehnoloogi kutse Euroopa Unemeditsiini komisjonilt.

Erve Sõõru

Medicumi kopsuarst, Confido Meditsiinikeskuse kopsuarst-unearst. Eesti Unemeditsiini Seltsi asepresident

Registreeri koolitusele

Veebipilet

159 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

139 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo