Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Tõhusad tööriistad distantsilt tiimi juhtimiseks

Lektor: Marika Raiski

Tere tulemast uude maailma! Tunnetades distantsilt tiimide juhtimise rakendamisega kaasnevaid väljakutseid oleme kokku pannud täiesti uue koolituse “Tõhusad tööriistad distantsilt tiimi juhtimiseks.”

Koolituse eesmärk on selgitada juhtimismetoodikaid ja tööriistu, mis  toetavad tiimide distantsilt juhtimist, et arendada oma oskusi hübriidtöötaja või juhina.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

12.50–13.00
Kogunemine veebiruumi
13.00 – 15.00
Tõhusad tööriistad distantsilt tiimi juhtimiseks.

Lektor: Marika Raiski

  • Suurimad erinevused tava- ja hübriidtiimi juhtimisel.
  • Kaasaegsed juhtimismetoodikad, mis aitavad aru saada iga tiimiliikme ja kogu tiimi tulemuslikkusest.
  • Praktilised tööriistad tiimide edukaks distantsilt juhtmiseks.
  • Ohud, millega tuleb distantsilt juhtimisel silmitsi seista.
  • Milliseid hüvesid pakkuda distantsilt töötajatele?
  • Kuidas tiime distantsilt juhtides luua ühtsust tiimis ja seda hoida.
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja –spetsialistid, koolitusjuhid, tiimide- ja arendusjuhid ning kõik teised personalitöid tegevad juhid ning spetsialistid.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Marika Raiski

Keskastmejuht suurettevõttes; Executive Coach, PCC

Marika Raiski 20-aastane juhtimiskogemus hõlmab 14-aastast töötamist keskastmejuhina, sealhulgas ettevõtte strateegia välja töötamise ja valdkonna fookuste seadmise kogemust. Valdkonna juhina on ta vedanud kahe suurettevõtte ühinemise kommunikatsiooni ehk võimalikke suurimaid muutuste protsesse. Ettevõtetes ja organisatsioonides viib Marika läbi 1:1 coachinguid ja teamcoachinguid. Coachingu praktilisi tunde on tal tänaseks kogunenud üle 500. Marika kliendibaasist leiab mitmete kiirelt arenevate ja edumeelsete ettevõtete nagu Bolt, Wise, Directo, Elisa jt juba kogenenumad ja nooremad juhid. Lisaks on ta viinud läbi coachinguid õpetajatele ja perearstidele.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo