Search
Close this search box.

PSÜHHOLOOGIASEMINAR

Tööheaolu ja sotsiaalne intelligentsus – võtmeoskused organisatsiooni arendamiseks

Seminari eesmärgiks on teadvustada tööhealolu olemust, seda mõjutavaid tegureid, et juhid teaksid, mis on töötajate jaoks oluline ning mis kasvataks nende tööheaolu. Samuti anname nõu, kuidas arendada sotsiaalset intelligentsust organisatsioonis.

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-12.00
Sotsiaalne intelligentsus töösuhetes

Lektor: Liina Randmann

12.00-12.15
Sirutuspaus
12.15-13.15
Kas enne on tunded või mõtted?

Lektor: Hannes Kuhlbach

13.15-14.15
Tööheaolu mõjutavad tegurid organisatsioonis

Lektor: Kaire Piirsalu-Kivihall

OSALUSTASU

149 €

Osalustasu sisaldab loengut viis akadeemilist tundi saalis või veebis, kohvipause saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.
SIHTRÜHM: Personalijuhid ja –spetsialistid, ettevõtete juhid ning keskastmejuhid, kes tegelevad organisatsioonis töötajate rahulolu ja tugeva vaimse tervise toetamisega.
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Hannes Kuhlbach

Hannes Kuhlbach

kliiniline psühholoog

Hannes on kliiniline psühholoog ja praktiseeriv terapeut. Tegusa elu jooksul on ta olnud erinevates ametites avalikus sektoris, kinnisvaraäris, suhtekorralduses ja panganduses.

Liina Randmann

Liina Randmann

tööpsühholoog

Liina omab doktorikraadi juhtimisteadustes ja hetkel töötab ta Tallinna Tehnikaülikoolis, õpetades erinevaid psühholoogia aineid.

Kaire Piirsalu-Kivihall

Kaire Piirsalu-Kivihall

tööheaolu.ee asutaja

Kaire on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ja omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis inimressursijuhtimise erialal.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo