Search
Close this search box.

KOOLITUS

Mis muutub maksude asjus aastal 2022?

Käesoleva aasta jaanuari lõpus ametisse astunud uus valitsus leppis koalitsioonilepingus kokku, et tulenevalt koroonaviiruse pandeemiast tekkinud ebakindlusest ja heitlikust olukorrast globaalses majanduses, ei vii valitsus sisse uusi makse ja tagab stabiilse maksukeskkonna. See ei tähenda siiski seda, et 2022. aastal maksuseadused ei muutu. Järgmisel aastal jõustuvad mitmed maksuseaduste muudatused, mis osaliselt võeti vastu eelmise, osaliselt praeguse valitsuse ametisoleku ajal. Seminaril tehakse ülevaade nendest peamistest muudatustest, mis eelduslikult enim võivad mõjutada ettevõtjate ja raamatupidajate tegevust. Muuhulgas käsitletakse 2022. aastal jõustuvaid muudatusi käibemaksuseaduses ja tulumaksuseaduses, samuti uuemat kohtupraktikat maksuvaidluste vallas.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.30 – 10.00
Registreerimine ja hommikukohv
10.00 – 12.00
Mis muutub maksude asjus aastal 2022?

Lektor: Jaak Siim

OSALUSTASU

109 €

Osalustasu sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, kohvipause saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Jaak Siim

Jaak Siim

advokaadibüroo CUESTA partner

Jaak Siim on lõpetanud Tartu ülikooli 2004. aastal. Advokaadibüroos CUESTA töötab ta alates 2019. aastast, olles varem töötanud Maksu- ja tolliametis. Ta on advokatuuri liige alates 2009. aastast. Jaak Siim on spetsialiseerunud maksu- ja tolliõigusele, riigi- ja haldusõigusele ning klientide esindamisele majandus- ja ametikuritegude menetlustes.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo