Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Psühholoogilise kliima juhtimine organisatsioonis

Lektor: Karin Reinhold

Koolitusel selgitame, mis on psühholoogiline kliima ning kuidas see seostub organisatsioonikultuuri ja töötajate säilenõtkusega ning vaatleme parimaid praktikaid psühholoogilise kliima parendamisel.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50 –10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Psühholoogilise kliima juhtimine organisatsioonis

Lektor: Karin Reinhold

11.30 – 11.45
Sirutuspaus
11.45 – 13.15
Loeng jätkub
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Karin Reinhold

Tallinna Tehnikaülikooli Töökeskkonna ja –ohutuse õppetooli dotsent ja Riskiekspert OÜ juhatuse esimees

Karin Reinhold on tegev Tallinna Tehnikaülikooli Töökeskkonna ja –ohutuse õppetooli dotsendina ning on Riskiekspert OÜ juhatuse esimees ja tööohutusalaste süvakoolituste lektor. 2009. aastal kaitstud doktorikraad keskendus töökeskkonna riskide hindamiseks kasutatavate riskimaatriksite analüüsimisele, sealhulgas keemiliste ja füüsikalistele ohuteguritele. Toksikoloogia- ja kemikaaliohutusalased teadmised on Karin omandanud Uppsala Ülikoolis. Hetkel on ta täitja mitmes rahvusvahelises tööohutusalases projektis, mis puudutavat väikeste ja keskmiste ettevõtete häid praktikaid töötervishoius ja tööohutuses, kemikaaliohutusalase teabe kättesaadavust ja erinevate digivahendite väljatöötamist, tehisintellekti ohtusid jne. Lisaks töötab Karin Eesti Akrediteerimiskeskuse töökeskkonnaala-assessorina ning kontrollib Eesti töökeskkonnalaborite mõõtmisprotseduuride vastavust nõutele.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo