Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Aastaaruande koostamist mõjutavad äriseadustiku muudatused ja muud võtmeküsimused

Lektor: Anne Nuut

Koolituse eesmärgiks on omandada teadmisi aastaaruande koostamise võtmeküsimustest ning saada seeläbi praktilisi oskusi aastaaruande kvaliteedi tõstmiseks.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Aastaaruande koostamise võtmeküsimused
  • Majandusaasta aruande esitamist mõjutavad 2023. aasta veebruaris jõustunud äriseadustiku muudatused
  • Milliseid eeltöid peaks juba nüüd tegema, et raamatupidamise aastaaruande koostamine sujuks ladusamalt?
  • Millised eeltööd peavad olema tehtud enne audiitorkontrolli algust?
  • Mida olulist on kirjas raamatupidamise seaduses ja Raamatupidamise Toimkonna juhendites aastaaruande koostamise kohta, mis on ka sel aastal eriti aktuaalne?
  • Mida tuleks pidada silmas arvestusmeetodite valikul ja raamatupidamislike hinnangute tegemisel arvestades erinevate kriiside võimalikke mõjusid ettevõtte majandustegevusele? Võimalikud väärkajastamised audiitori pilgu läbi.
  • Raamatupidamise aastaaruande põhiaruanded ja lisad – millised on nõuded nende koostamisele, mida peab kindlasti teadma ja ka täitma?
  • Majandusaasta aruande koostamise enamlevinud vead ja vigade vältimise võimalused. Enamlevinud vigadest audiitori töömailt.
11.30 – 11.45
Sirutuspaus
11.45 – 13.00
Loeng jätkub
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kolm ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: raamatupidajad, finantsjuhid ja -spetsialistid, juhatuse liikmed ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Anne Nuut

vandeaudiitor

Anne Nuut on ANTIMAR Audiitorid OÜ ja Heister AN OÜ juhatuse liige, Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) esindaja. Ta on lõpetanud TPI raamatupidamise erialal ja töötanud sellel alal kogu elu. Olles audiitor, puutub ta oma töös pidevalt kokku raamatupidajate murede ja probleemidega. Aastaid on ta olnud ka koolitajaks erinevatel raamatupidajatele suunatud kursustel ja koolitustel.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo