Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Tööõiguse seadusemuudatused 2024

Lektor: Katrin Sarap

Loengu eesmärgiks on anda ülevaade 2024. aastal töösuhteid puudutavatest seadusemuudatustest ja pakkuda vastuseid tööandjatele enim probleeme tekitanud küsimustele.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebiruumi
10.00 – 11.45
Tööõiguse seadusemuudatused 2024

Lektor: Katrin Sarap, advokaadibüroo NJORD vandeadvokaat/partner

  • Tööturumeetmete seadus
  • Isapuhkuse saamise õigus ja lapsendajapuhkus
  • Vanemapuhkus
  • Euroopa Kohtu uus seisukoht iganädalase puhkeaja pikkuse arvestamise osas, millest Tööinspektsioon hakkas lähtuma alates 1.01.2024
  • Iseseisva otsustuspädevusega töötaja regulatsioon
OSALUSTASU

99 €

Hind sisaldab loenguid kaks akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, järelvaatamise võimalust 30 päeva ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja – spetsialistid, raamatupidajad, juristid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemadest huvitatud juhid ja spetsialistid

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituse esineja

Katrin Sarap

advokaadibüroo NJORD vandeadvokaat/partner

Katrin Sarap on Eesti Advokatuuri liige. Tal on rohkem kui 19-aastane kogemus tööõiguse valdkonnas ning ta on nõustanud kodumaiseid ja rahvusvahelisi kliente kõikides antud valdkonda puudutavates küsimustes, sealhulgas esindanud neid töövaidlustes Riigikohtus. Katrin on üks enim avaldatuid autoreid ja üks pädevamaid koolitajaid tööõiguse küsimustes Eestis. Lisaks on Katrin üks Eesti Advokatuuri tööõiguse komisjoni üheksast liikmest ja ka Euroopa tööõiguse advokaate ühendava organisatsiooni EELA liige.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

99 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

89 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo