Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Teadlik suhtlemine – kuidas hakkama saada konfliktidega ja kehtestava käitumisega?

Lektor: Piia Berting

Me osaleme tahtlikult ja tahtmatult igapäevaselt erinevates suhtlemisprotsessides. Suhtlemine toimub, nii nagu ka elu meie ümber, automaatselt. Seega me reageerime keskkonnast tulevale infole ja ärritustele automaatselt, kindlate, meile harjumuspäraste mustrite alusel. Tihti viib see meid aga mitte soovitud tulemusteni ja tekitab pingeid ja arusaamatusi inimestevahelistes suhetes. Kuidas oleks seda võimalik muuta? Läbi teadlikku suhtlemise saame ise oma suhete kvaliteeti parandada ja luua täisväärtuslikemaid suhteid enda ellu.

Programm

12.50 – 13.00
Kogunemine veebikeskkonda
13.00 – 16.00
Teadlik suhtlemine – kuidas hakkama saada konfliktidega ja kehtestava käitumisega?

Lektor: Piia Berting

  • Emotsioonide roll suhtlemisel (EQ)
  • Keerulised inimesed, toimetulek manipulatsiooni ja demagoogiaga
  • Konfliktide olemus ja nende juhtimine
  • Väärtused, hoiakud ja SQ
  • Võimusuhete mudel ja kehtestav käitumine
  • Suhtlemise alused ja tehnikad
OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loengut kolm akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

Oodatud on kõik psühholoogiahuvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Piia Berting

Koolitaja

Piia Berting on nõustaja, terapeut ja koolitaja. Ta on omandanud magistrikraadi Estonian Business School’is (2003) ja täiendanud ennast Tartu Ülikoolis psühholoogia valdkonnas ning Holistilise Teraapia Instituudis. Alates 2005. aastast on ta olnud lektoriks Tallinna Ülikooli Avatud Ülikooli Täiendõppekeskuses, külalisõppejõuks Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ning külalisõpetajaks üldhariduskoolides, samuti läbi viinud koolitusi erinevatele organisatsioonidele (Ida-Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Leivaliit, Töötukassa, Rahvusraamatukogu, Saku Vallavalitsus, Sisekaitseakadeemia, mitmed üldhariduskoolid) ning esinenud seminaridel ja konverentsidel. Piia teemadeks on stressijuhtimine, enesemotivatsioon ja motiveerimine, suhtlemisoskused, emotsionaalne intelligentsus, personali juhtimine, psühholoogia ja eneseareng, samuti ka organisatsiooni kultuur ja mikrokliima ning organisatsioonikäitumine. Piia tegemistega saab tutvuda ka tema kodulehel: https://piiaberting.weebly.com/

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo